Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Everett Millais på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Everett Millais: de viktigste tallene
Ophelia er det maleriet av John Everett Millais som er mest sett: 8700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 15% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Joan of Arc og Ophelia (Klippet). Totalt 54000 besøk: 2600 til kunstnersiden og 51400 til maleriene. Ned 11% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 41200 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (64%), telefoner (33%) og nettbrett (3%). Balansert harmoni (Fargeharmoni) er den foretrukne stilen: 43% av besøkene, 10% av katalogen.
Topp 10 malerier av John Everett Millais basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til John Everett Millais som folk åpner mest.
-
1
Ophelia, 1851
8700 visninger · 15.1%
-
2
Joan of Arc
5300 visninger · 9.2%
-
3
Ophelia (Klippet), 1852
5100 visninger · 8.8%
-
4
Ophelia, 1851
2400 visninger · 4.2%
-
5
The Ransom
1600 visninger · 2.8%
-
6
Mariana in the Moated Grange, 1851
900 visninger · 1.6%
-
7
Speak! Speak! (also known as Apparition), 1895
900 visninger · 1.6%
-
8
Høstfarger, 1856
800 visninger · 1.4%
-
9
Pizarro Seizing the Inca of Peru, 1846
700 visninger · 1.2%
-
10
The Return of the Dove to the Ark, 1851
600 visninger · 1.0%
Hva er den månedlige trafikken på John Everett Millais-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 1100 |
| Jul 2026 | 1300 | 39900 |
| Aug 2026 | 500 | 5700 |
| Sep 2026 | 800 | 4700 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til John Everett Millais?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til John Everett Millais?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 19.1% | 43.5% |
| Eterisk | 0.0% | 20.2% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 15.6% |
| Klassisk | 14.3% | 4.8% |
| Nostalgi preget | 23.8% | 4.4% |
| Seren | 4.8% | 5.1% |
| Harmonisk | 4.8% | 3.7% |
| Elegant | 14.3% | 2.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 33.3% | 65.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 9.5% | 8.3% |
| Ettertenksomt | 14.3% | 7.4% |
| Romantisk og varm | 9.5% | 6.0% |
| Rolig | 9.5% | 4.6% |
| Dramatisk | 0.0% | 2.3% |
| Alvorstung | 9.5% | 1.1% |
| Fredfull | 0.0% | 1.4% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 40.0% | 61.2% |
| Myk skygge | 32.0% | 22.0% |
| Mild lysstyrke | 10.0% | 12.7% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 3.5% |
| Lyssterk | 6.0% | 0.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 12.5% |
| Subtile farger | 18.0% | 15.1% |
| Balansert mykhet | 42.0% | 60.3% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 11.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 63.8% | 72.7% |
| Mørke toner | 17.0% | 18.0% |
| Nøytrale toner | 17.0% | 6.4% |
| Naturtoner | 0.0% | 1.9% |
| Monokrom | 2.1% | 0.8% |
| Pastellfarger | 0.0% | 0.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 19.6% |
| Balansert | 50.0% | 70.5% |
| Klar og intens | 18.0% | 9.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 7.8% |
| Mild | 24.0% | 33.3% |
| Balansert | 16.0% | 19.2% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 17.0% |
| Uttalelse | 32.0% | 22.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 3.1% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 8.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 43.0% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 28.2% |
| Samstemt palett | 26.0% | 17.7% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til John Everett Millais måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ophelia (Klippet) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 2400 | 1100 | 800 |
| Høstfarger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 400 |
| Speak! Speak! (also known a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Christ in the House of His… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mariana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 200 |
| Mariana in the Moated Grange | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 400 |
| The Vale of Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Mrs James Wyatt Jr and her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The North-West Passage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1800 | 200 | 100 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har John Everett Millais surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 34700 | 64.3% |
| telefoner | 17900 | 33.1% |
| nettbrett | 1400 | 2.6% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til John Everett Millais?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 500 | 55.6% |
| English | 100 | 11.1% |
| Japanese | 100 | 11.1% |
| Portuguese | 100 | 11.1% |
| Russian | 100 | 11.1% |
Hvor mange daglige besøk har John Everett Millais, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 500 |
| Thu 24 Sep | 800 |
| Fri 25 Sep | 200 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 400 |
| Mon 28 Sep | 1200 |
| Tue 29 Sep | 600 |
| Wed 30 Sep | 300 |
| Thu 1 Oct | 600 |
| Fri 2 Oct | 700 |
| Sat 3 Oct | 800 |
| Sun 4 Oct | 600 |
| Mon 5 Oct | 500 |
| Tue 6 Oct | 1900 |
| Wed 7 Oct | 400 |
| Thu 8 Oct | 600 |
| Fri 9 Oct | 700 |
| Sat 10 Oct | 1300 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 1100 |
| Tue 13 Oct | 1400 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 900 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 1000 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 600 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1700 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 600 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 1000 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 1100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 700 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1900 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 600 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 1100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 900 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 1200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 700 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 2100 |
Etterspørsel etter spørsmål om John Everett Millais
Hva er det mest viste maleriet av John Everett Millais?
- Ophelia, med 8700 visninger eller 15% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får John Everett Millais på AllPaintingsStore.com?
- 54000 de siste tolv månedene (2600 på kunstnersiden, 51400 på maleriene).
Blir John Everett Millais sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (64%), telefoner (33%) og nettbrett (3%); enheter leder med 64%.
Er det en stil hos John Everett Millais som besøkende foretrekker?
- Ja, Balansert harmoni (Fargeharmoni): 43% av besøkene mot 10% av katalogen.