Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Theodoor Van Thulden på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Theodoor Van Thulden: de viktigste tallene
Triumph der Galathea er det maleriet av Theodoor Van Thulden som er mest sett: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Time Reveals the Truth og Harmony and Marriage. Totalt 3600 besøk: 300 til kunstnersiden og 3300 til maleriene. Ned 50% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 2700 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (81%) og telefoner (19%). Eterisk (Stemning) er den foretrukne stilen: 35% av besøkene, 14% av katalogen.
Topp 10 malerier av Theodoor Van Thulden basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Theodoor Van Thulden som folk åpner mest.
-
1
Triumph der Galathea, 1659
600 visninger · 17.1%
-
2
Time Reveals the Truth, 1657
300 visninger · 8.6%
-
3
Harmony and Marriage, 1652
200 visninger · 5.7%
-
4
The Gods mourning Phaeton
200 visninger · 5.7%
-
5
Theodoor van Thulden Antiochus and Stratonice
200 visninger · 5.7%
-
6
Allegory of Antwerp
200 visninger · 5.7%
-
7
The Rape of the Sabines
200 visninger · 5.7%
-
8
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUERISSANT JEAN CARATELLO, DIT AUTREFOIS MIRACLE DE SAINT MARTIN
200 visninger · 5.7%
-
9
Saint François de Paule prophétisant un fils à Louise de Savoie
200 visninger · 5.7%
-
10
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET DE L'ESPAGNE
200 visninger · 5.7%
Hva er den månedlige trafikken på Theodoor Van Thulden-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2400 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Theodoor Van Thulden?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Theodoor Van Thulden?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 71.4% | 47.1% |
| Eterisk | 14.3% | 35.3% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 17.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 28.6% | 47.1% |
| Ettertenksomt | 28.6% | 23.5% |
| Mysteriefylt | 14.3% | 17.6% |
| Dramatisk | 14.3% | 11.8% |
| Lyset som bryter frem | 14.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 56.0% | 54.3% |
| Myk skygge | 28.0% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 17.1% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 22.9% |
| Subtile farger | 36.0% | 20.0% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 57.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 36.0% | 20.0% |
| Balansert | 64.0% | 80.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 2.9% |
| Mild | 12.0% | 8.6% |
| Balansert | 20.0% | 28.6% |
| Sterk kontrast | 40.0% | 45.7% |
| Uttalelse | 20.0% | 14.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 5.7% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 8.6% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 8.6% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 42.9% |
| Samstemt palett | 28.0% | 34.3% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Theodoor Van Thulden måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumph der Galathea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Saint François de Paule pro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harmony and Marriage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE CHRIST RESSUSCITE APPARA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the return of p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gods mourning Phaeton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Theodoor Van Thulden surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 80.6% |
| telefoner | 700 | 19.4% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Theodoor Van Thulden?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Theodoor Van Thulden, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
Etterspørsel etter spørsmål om Theodoor Van Thulden
Hva er det mest viste maleriet av Theodoor Van Thulden?
- Triumph der Galathea, med 600 visninger eller 17% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Theodoor Van Thulden på AllPaintingsStore.com?
- 3600 de siste tolv månedene (300 på kunstnersiden, 3300 på maleriene).
Blir Theodoor Van Thulden sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (81%) og telefoner (19%); enheter leder med 81%.
Er det en stil hos Theodoor Van Thulden som besøkende foretrekker?
- Ja, Eterisk (Stemning): 35% av besøkene mot 14% av katalogen.