Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Théodore Ralli på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Théodore Ralli: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Théodore Ralli på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er The Offering: 200 visninger, noe som utgjør 17% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: The Laundress og Flirtation. Théodore Ralli har totalt 1600 besøk, med 600 på kunstnersiden og 1000 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 67% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1200 besøk. Kjøpere har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 33% av besøkene, mot 23% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Théodore Ralli som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Théodore Ralli som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
The Offering
200 visninger · 16.7%
-
2
The Laundress
200 visninger · 16.7%
-
3
Flirtation
100 visninger · 8.3%
-
4
Sleeping Concubine
100 visninger · 8.3%
-
5
Reclining nude
100 visninger · 8.3%
-
6
In the Mosque
100 visninger · 8.3%
-
7
Marionettes in the Harem, 1881
100 visninger · 8.3%
-
8
at the bath
100 visninger · 8.3%
-
9
La Sentinelle
100 visninger · 8.3%
-
10
An Eastern Guard
100 visninger · 8.3%
Hvor mye interesse får Théodore Ralli hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Théodore Ralli vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Théodore Ralli?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 19.2% | 0.0% |
| Myk skygge | 46.2% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 23.1% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 11.5% | 16.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 23.1% | 16.7% |
| Subtile farger | 42.3% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 30.8% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 3.9% | 8.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 84.0% | 80.0% |
| Nøytrale toner | 12.0% | 10.0% |
| Metalliske toner | 4.0% | 10.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 19.2% | 8.3% |
| Balansert | 73.1% | 75.0% |
| Klar og intens | 7.7% | 16.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.7% | 8.3% |
| Mild | 30.8% | 25.0% |
| Balansert | 3.9% | 8.3% |
| Sterk kontrast | 30.8% | 33.3% |
| Uttalelse | 26.9% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.9% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 15.4% | 25.0% |
| Balansert harmoni | 3.9% | 8.3% |
| Sterk fargeharmoni | 61.5% | 58.3% |
| Samstemt palett | 15.4% | 8.3% |
Hvilke malerier av Théodore Ralli er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy Friday (La Vestale Chr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marionettes in the Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive (Turkish Plunde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eavesdropping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Booty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Concubine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Théodore Ralli når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 66.7% |
| German | 100 | 33.3% |
Hvor mange daglige besøk har Théodore Ralli, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Théodore Ralli: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Théodore Ralli er mest etterspurt?
- The Offering leder med 200 besøk (17% av visningene til Théodore Ralli). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Théodore Ralli?
- 1600 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 1000 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Théodore Ralli foretrekker kjøpere?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke): 33% av besøkene for 23% av katalogen.