Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
637378kunstverk 50752kunstnere 4658museer 32språk

Thomas Edwin Mostyn Hva kjøpere ser etter

1864 – 1930

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Edwin Mostyn på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Thomas Edwin Mostyn: kjøperens perspektiv

Kjøpere åpner The Green Gown oftere enn noe annet maleri av Thomas Edwin Mostyn: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 10% av det totale antallet. Deretter kommer A Magical Morning og Evening Reverie. Thomas Edwin Mostyn fikk 6800 besøk: 500 på kunstnerprofilen og 6300 på maleriene. Momentum avtok: 68% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 4100 besøk. Besøk per enhet: enheter (84%), telefoner (15%) og nettbrett (1%). Smaken er klar: Mørke toner (Fargepalett) står for 21% av de besøkte, men utgjør kun 6% av katalogen.

Thomas Edwin Mostyn: de 10 maleriene kjøpere ser på først

De 10 maleriene til Thomas Edwin Mostyn med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.

  1. The Green Gown 1 The Green Gown 700 visninger · 10.3%
  2. A Magical Morning 2 A Magical Morning 500 visninger · 7.4%
  3. Evening Reverie 3 Evening Reverie 500 visninger · 7.4%
  4. King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490 4 King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920 300 visninger · 4.4%
  5. The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 5 The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 300 visninger · 4.4%
  6. Mountain Landscape with Figures 6 Mountain Landscape with Figures 300 visninger · 4.4%
  7. The Sanctuary 7 The Sanctuary, 1910 200 visninger · 2.9%
  8. Garden of Love 8 Garden of Love 200 visninger · 2.9%
  9. The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire 9 The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907 200 visninger · 2.9%
  10. Breezy Day, Devon 10 Breezy Day, Devon 200 visninger · 2.9%

Hvordan endrer besøkene på Thomas Edwin Mostyn-siden seg per måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260200
Jul 20264003700
Aug 20261001800
Sep 20260600

Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Edwin Mostyn seg per måned?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke malerier av Thomas Edwin Mostyn vekker mest interesse, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Flight (The Belgian Refugee…000000000000
The Sanctuary00000000002000
Garden of Love00000000020000
Portrait of an Unnamed Gent…000000000000
Dawn00000000001000
Memory's Garden000000000000
The Jewelled Casket00000000000100
I wonder000000000000
Sir William Henry Talbot000000000000
James Thomas Blair00000000010000

Hvordan er enhetsfordelingen for Thomas Edwin Mostyn-publikummet?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter570083.8%
telefoner100014.7%
nettbrett1001.5%

Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Edwin Mostyn når de surfer?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SpråkBesøkningerDel
English30075.0%
French10025.0%

Hvor mange besøk per dag får Thomas Edwin Mostyn, og hva er det neste?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct2000
Wed 14 Oct100
Thu 15 Oct300
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)300
Tue 20 Oct (prognose)2700
Wed 21 Oct (prognose)100
Thu 22 Oct (prognose)400
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)300
Tue 27 Oct (prognose)3400
Wed 28 Oct (prognose)200
Thu 29 Oct (prognose)500
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)400
Tue 3 Nov (prognose)4000
Wed 4 Nov (prognose)200
Thu 5 Nov (prognose)600
Fri 6 Nov (prognose)0

Om Thomas Edwin Mostyn på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri av Thomas Edwin Mostyn har flest visninger?

The Green Gown: 700 visninger, 10% av visningene. 10 malerier er rangert over.

Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Edwin Mostyn?

6800 besøk de siste tolv månedene, 500 på kunstnersiden og 6300 på maleriene.

Hvilke enheter bruker de besøkende hos Thomas Edwin Mostyn?

Fordelingen av besøk er enheter (84%), telefoner (15%) og nettbrett (1%); enheter er mest vanlig med 84%.

Hvilken malestil av Thomas Edwin Mostyn tiltrekker seg kjøpere?

Mørke toner (Fargepalett) malerier: 21% av de besøkte, 6% av katalogen.