Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Hovenden på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Hovenden: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Discussion oftere enn noe annet maleri av Thomas Hovenden: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 29% av det totale antallet. Deretter kommer The Last Moments of John Brown og Hoc Signo Vinces (also known as In This Sign Shalt Thou Conquer). Thomas Hovenden fikk 1000 besøk: 500 på kunstnerprofilen og 500 på maleriene. Trenden er positiv: 300% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 500 besøk. Smaken er klar: Jordnær (Fargepalett) står for 100% av de besøkte, men utgjør kun 67% av katalogen.
Thomas Hovenden: de 6 maleriene kjøpere ser på først
De 6 maleriene til Thomas Hovenden med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Discussion, 1873
200 visninger · 28.6%
-
2
The Last Moments of John Brown, 1882
100 visninger · 14.3%
-
3
Hoc Signo Vinces (also known as In This Sign Shalt Thou Conquer), 1880
100 visninger · 14.3%
-
4
Taking His Ease, 1885
100 visninger · 14.3%
-
5
The Sailor's Return, 1892
100 visninger · 14.3%
-
6
Contentment, 1881
100 visninger · 14.3%
Hvordan endrer besøkene på Thomas Hovenden-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Hovenden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Hovenden samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 40.0% | 33.3% |
| Harmonisk | 20.0% | 33.3% |
| Nostalgi preget | 20.0% | 33.3% |
| Drømmende og romantisk | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 56.2% | 71.4% |
| Myk skygge | 31.2% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 12.5% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 43.8% | 42.9% |
| Subtile farger | 31.2% | 28.6% |
| Balansert mykhet | 18.8% | 28.6% |
| Tydelig fargepreg | 6.2% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 100.0% |
| Mørke toner | 16.7% | 0.0% |
| Monokrom | 8.3% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 8.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.2% | 71.4% |
| Balansert | 37.5% | 28.6% |
| Klar og intens | 6.2% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.5% | 0.0% |
| Mild | 25.0% | 28.6% |
| Balansert | 6.2% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 50.0% | 57.1% |
| Uttalelse | 6.2% | 14.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.5% | 42.9% |
| Mykt sammensatt palett | 12.5% | 14.3% |
| Balansert harmoni | 12.5% | 14.3% |
| Sterk fargeharmoni | 37.5% | 14.3% |
| Samstemt palett | 25.0% | 14.3% |
Hvilke malerier av Thomas Hovenden vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jerusalem the Golden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Moments of John Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Last Moments of John Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taking His Ease | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hoc Signo Vinces (also know… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Self Portrait of the Artist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Contentment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Discussion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sailor's Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Dem Ws Good Ole Times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Hovenden når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 200 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Thomas Hovenden, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 300 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
Om Thomas Hovenden på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Hovenden har flest visninger?
- The Discussion: 200 visninger, 29% av visningene. 6 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Hovenden?
- 1000 besøk de siste tolv månedene, 500 på kunstnersiden og 500 på maleriene.
Hvilken malestil av Thomas Hovenden tiltrekker seg kjøpere?
- Jordnær (Fargepalett) malerier: 100% av de besøkte, 67% av katalogen.