Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Mackay på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Mackay: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Trumpeter oftere enn noe annet maleri av Thomas Mackay: 100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av det totale antallet. Deretter kommer At The Cottage Door og Children Feeding The Chicks. Thomas Mackay fikk 1700 besøk: 1200 på kunstnerprofilen og 500 på maleriene. Momentum avtok: 43% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Sep 2026: 700 besøk. Smaken er klar: Tydelig fargepreg (Fargemetning) står for 40% av de besøkte, men utgjør kun 15% av katalogen.
Thomas Mackay: de 5 maleriene kjøpere ser på først
De 5 maleriene til Thomas Mackay med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på Thomas Mackay-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 700 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Mackay seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Mackay samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 15.4% | 20.0% |
| Myk skygge | 46.2% | 60.0% |
| Mild lysstyrke | 38.5% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.5% | 60.0% |
| Subtile farger | 23.1% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 23.1% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 15.4% | 40.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 60.0% |
| Mørke toner | 16.7% | 40.0% |
| Nøytrale toner | 16.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.2% | 60.0% |
| Balansert | 46.2% | 20.0% |
| Klar og intens | 7.7% | 20.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 30.8% | 40.0% |
| Balansert | 15.4% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 23.1% | 20.0% |
| Uttalelse | 30.8% | 20.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 23.1% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.7% | 20.0% |
| Balansert harmoni | 23.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 38.5% | 40.0% |
| Samstemt palett | 7.7% | 20.0% |
Hvilke malerier av Thomas Mackay vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Contentment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Orchard Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kingfisher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Swans on a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cottage Door | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Feeding The Chicks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Children in a Punt at Eveni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watching Ducks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl Sewing At The Door O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Mackay når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Thomas Mackay, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 400 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Om Thomas Mackay på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Mackay har flest visninger?
- The Trumpeter: 100 visninger, 20% av visningene. 5 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Mackay?
- 1700 besøk de siste tolv månedene, 1200 på kunstnersiden og 500 på maleriene.
Hvilken malestil av Thomas Mackay tiltrekker seg kjøpere?
- Tydelig fargepreg (Fargemetning) malerier: 40% av de besøkte, 15% av katalogen.