Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Robson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Robson: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Captain Peter Bover (1772–1802), RN (copy after John Opie) oftere enn noe annet maleri av Thomas Robson: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 10% av det totale antallet. Deretter kommer The Triumph of Silenus (copy after the studio of Peter Paul Rubens) og The Orator (copy after the studio of Frans Hals). Thomas Robson fikk 2400 besøk: 900 på kunstnerprofilen og 1500 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1900 besøk. Smaken er klar: Dramatisk intensitet (Stemning) står for 67% av de besøkte, men utgjør kun 33% av katalogen.
Thomas Robson: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Thomas Robson med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Captain Peter Bover (1772–1802), RN (copy after John Opie)
200 visninger · 10.5%
-
2
The Triumph of Silenus (copy after the studio of Peter Paul Rubens)
200 visninger · 10.5%
-
3
The Orator (copy after the studio of Frans Hals)
200 visninger · 10.5%
-
4
The Usurer
200 visninger · 10.5%
-
5
James Kendrick, Senior (1771–1847), MD, FRS, 1836
100 visninger · 5.3%
-
6
Columbus and the Egg (copy after William Hogarth)
100 visninger · 5.3%
-
7
Christ Appearing to Mary Magdalene (copy after Titian)
100 visninger · 5.3%
-
8
Head of a Matron (copy after Ferdinand Bol)
100 visninger · 5.3%
-
9
The Three Trees (copy after Rembrandt van Rijn)
100 visninger · 5.3%
-
10
Landscape with Cattle (copy after Aelbert Cuyp)
100 visninger · 5.3%
Hvordan endrer besøkene på Thomas Robson-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 1200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Robson seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Robson samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 66.7% |
| Klassisk | 33.3% | 33.3% |
| Nostalgi preget | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 80.8% | 84.2% |
| Myk skygge | 17.0% | 10.5% |
| Mild lysstyrke | 2.1% | 5.3% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 23.4% | 42.1% |
| Subtile farger | 44.7% | 31.6% |
| Balansert mykhet | 27.7% | 26.3% |
| Tydelig fargepreg | 4.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 63.8% | 57.9% |
| Balansert | 31.9% | 42.1% |
| Klar og intens | 4.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 42.5% | 47.4% |
| Mild | 29.8% | 15.8% |
| Balansert | 6.4% | 5.3% |
| Sterk kontrast | 8.5% | 21.1% |
| Uttalelse | 12.8% | 10.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.3% | 10.5% |
| Sterk fargeharmoni | 61.7% | 79.0% |
| Samstemt palett | 31.9% | 10.5% |
Hvilke malerier av Thomas Robson vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Captain Peter Bover (1772–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Kendrick, Senior (177… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures (cop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Family (copy after Nic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob and Laban (copy after… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Recluse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter Hendrick Marten… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Usurer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Seddon Scowcroft (1801… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Girl at a Window (copy afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Robson når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Swedish | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Thomas Robson, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Om Thomas Robson på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Robson har flest visninger?
- Captain Peter Bover (1772–1802), RN (copy after John Opie): 200 visninger, 10% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Robson?
- 2400 besøk de siste tolv månedene, 900 på kunstnersiden og 1500 på maleriene.
Hvilken malestil av Thomas Robson tiltrekker seg kjøpere?
- Dramatisk intensitet (Stemning) malerier: 67% av de besøkte, 33% av katalogen.