Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Rowlandson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Rowlandson: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Middag oftere enn noe annet maleri av Thomas Rowlandson: 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av det totale antallet. Deretter kommer Sculptor Shop og Life Class. Thomas Rowlandson fikk 13300 besøk: 1500 på kunstnerprofilen og 11800 på maleriene. Trenden er positiv: 50% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 11200 besøk. Besøk per enhet: enheter (90%), telefoner (8%) og nettbrett (2%). Smaken er klar: Mild (Kontrast) står for 33% av de besøkte, men utgjør kun 18% av katalogen.
Thomas Rowlandson: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Thomas Rowlandson med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Middag, 1787
800 visninger · 6.2%
-
2
Sculptor Shop, 1780
500 visninger · 3.9%
-
3
Life Class
500 visninger · 3.9%
-
4
The Parson and the milkmaids
400 visninger · 3.1%
-
5
Clovelly, Devon
400 visninger · 3.1%
-
6
Yarmouth in the Isle of Wight
300 visninger · 2.3%
-
7
Smock race
300 visninger · 2.3%
-
8
The Slaughterhouse
200 visninger · 1.6%
-
9
Captain Barclay's Rally Match
200 visninger · 1.6%
-
10
A Kiss In The Kitchen
200 visninger · 1.6%
Hvordan endrer besøkene på Thomas Rowlandson-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 1000 |
| Jul 2026 | 1100 | 10100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 300 | 300 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Rowlandson seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Rowlandson samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 4.0% | 0.8% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 32.8% |
| Lyssterk balanse | 38.0% | 46.1% |
| Lyssterk | 36.0% | 20.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 21.1% |
| Subtile farger | 42.0% | 44.5% |
| Balansert mykhet | 42.0% | 29.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 4.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 66.7% | 67.7% |
| Jordnær | 12.5% | 18.9% |
| Monokrom | 14.6% | 8.7% |
| Pastellfarger | 4.2% | 2.4% |
| Mørke toner | 2.1% | 2.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.0% | 7.0% |
| Balansert | 70.0% | 62.5% |
| Klar og intens | 26.0% | 30.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 66.0% | 50.0% |
| Mild | 18.0% | 32.8% |
| Balansert | 6.0% | 10.9% |
| Sterk kontrast | 8.0% | 4.7% |
| Uttalelse | 2.0% | 1.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 1.6% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 16.0% | 21.1% |
| Samstemt palett | 82.0% | 77.3% |
Hvilke malerier av Thomas Rowlandson vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sculptor Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Middag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Italian Picture Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Richard Trevithick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The South Gate, Exeter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fish Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slaughterhouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Embarkation at Southampton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pigs at a Trough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selling a Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Thomas Rowlandson-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 12000 | 90.2% |
| telefoner | 1100 | 8.3% |
| nettbrett | 200 | 1.5% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Rowlandson når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 66.7% |
| Estonian | 100 | 16.7% |
| Chinese | 100 | 16.7% |
Hvor mange besøk per dag får Thomas Rowlandson, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
Om Thomas Rowlandson på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Rowlandson har flest visninger?
- Middag: 800 visninger, 6% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Rowlandson?
- 13300 besøk de siste tolv månedene, 1500 på kunstnersiden og 11800 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Thomas Rowlandson?
- Fordelingen av besøk er enheter (90%), telefoner (8%) og nettbrett (2%); enheter er mest vanlig med 90%.
Hvilken malestil av Thomas Rowlandson tiltrekker seg kjøpere?
- Mild (Kontrast) malerier: 33% av de besøkte, 18% av katalogen.