Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Sidney Cooper på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Sidney Cooper: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Lord Of The Pastures oftere enn noe annet maleri av Thomas Sidney Cooper: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 24% av det totale antallet. Deretter kommer An Evening Drink og Morning, Canterbury Meadows, Kent. Thomas Sidney Cooper fikk 2600 besøk: 1100 på kunstnerprofilen og 1500 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1900 besøk. Smaken er klar: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 47% av de besøkte, men utgjør kun 26% av katalogen.
Thomas Sidney Cooper: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Thomas Sidney Cooper med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 visninger · 23.5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 visninger · 11.8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 visninger · 11.8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 visninger · 5.9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 visninger · 5.9%
-
6
Peasants and Sheep
100 visninger · 5.9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 visninger · 5.9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 visninger · 5.9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 visninger · 5.9%
-
10
Cattle Wattering
100 visninger · 5.9%
Hvordan endrer besøkene på Thomas Sidney Cooper-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Sidney Cooper seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Sidney Cooper samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 4.0% | 11.8% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 47.1% |
| Lyssterk balanse | 58.0% | 35.3% |
| Lyssterk | 8.0% | 5.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 50.0% | 64.7% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 17.6% |
| Tydelig fargepreg | 16.0% | 17.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 61.2% | 58.8% |
| Jordnær | 30.6% | 35.3% |
| Mørke toner | 6.1% | 5.9% |
| Pastellfarger | 2.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 0.0% |
| Balansert | 66.0% | 82.3% |
| Klar og intens | 22.0% | 17.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 6.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 11.8% |
| Uttalelse | 80.0% | 88.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 11.8% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 11.8% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 41.2% |
| Samstemt palett | 34.0% | 35.3% |
Hvilke malerier av Thomas Sidney Cooper vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Home Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep in the Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning, Canterbury Meadows… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Lord Of The Pastures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Sidney Cooper når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Thomas Sidney Cooper, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 400 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om Thomas Sidney Cooper på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Sidney Cooper har flest visninger?
- The Lord Of The Pastures: 400 visninger, 24% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Sidney Cooper?
- 2600 besøk de siste tolv månedene, 1100 på kunstnersiden og 1500 på maleriene.
Hvilken malestil av Thomas Sidney Cooper tiltrekker seg kjøpere?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke) malerier: 47% av de besøkte, 26% av katalogen.