Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Stewardson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Stewardson: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Thomas Stewardson på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Sir George Onslow (1731–1814), 4th Baron Onslow, Later 1st Earl of Onslow: 200 visninger, noe som utgjør 29% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Thomas Copeland (1781–1855) og The Children of the 13th Marquess. Thomas Stewardson har totalt 1100 besøk, med 500 på kunstnersiden og 600 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 900 besøk. Kjøpere har en preferanse for Monokromatisk (Fargeintensitet): 100% av besøkene, mot 83% av kunstnerens katalog.
De 6 maleriene av Thomas Stewardson som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 6 maleriene til Thomas Stewardson som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Sir George Onslow (1731–1814), 4th Baron Onslow, Later 1st Earl of Onslow, 1801
200 visninger · 28.6%
-
2
Thomas Copeland (1781–1855), 1836
100 visninger · 14.3%
-
3
The Children of the 13th Marquess, 1812
100 visninger · 14.3%
-
4
Mr Hugh Gurnal, 1810
100 visninger · 14.3%
-
5
Portrait of a Man
100 visninger · 14.3%
-
6
Self Portrait
100 visninger · 14.3%
Hvor mye interesse får Thomas Stewardson hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Thomas Stewardson vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Thomas Stewardson?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 70.8% | 71.4% |
| Myk skygge | 12.5% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 8.3% | 14.3% |
| Lyssterk balanse | 8.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 42.9% |
| Subtile farger | 37.5% | 42.9% |
| Balansert mykhet | 12.5% | 14.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 69.6% | 85.7% |
| Monokrom | 17.4% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 13.0% | 14.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 83.3% | 100.0% |
| Balansert | 16.7% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 33.3% | 28.6% |
| Mild | 25.0% | 28.6% |
| Balansert | 4.2% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 12.5% | 14.3% |
| Uttalelse | 25.0% | 28.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.3% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 8.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 12.5% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 54.2% | 57.1% |
| Samstemt palett | 16.7% | 28.6% |
Hvilke malerier av Thomas Stewardson er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mrs Jackson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir George Onslow (1731–181… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Garratt, Lord Mayor of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Children of the 13th Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Henry Ainslie (1760–1834) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Captain Sir Edward Brace, c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George, 1st Earl of Onslow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Paulet (1764–1843),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Thomas Stewardson når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Thomas Stewardson, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Thomas Stewardson: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Thomas Stewardson er mest etterspurt?
- Sir George Onslow (1731–1814), 4th Baron Onslow, Later 1st Earl of Onslow leder med 200 besøk (29% av visningene til Thomas Stewardson). Rangeringen ovenfor viser de 6 øverste.
Hvor stor interesse er det for Thomas Stewardson?
- 1100 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 600 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Thomas Stewardson foretrekker kjøpere?
- Monokromatisk (Fargeintensitet): 100% av besøkene for 83% av katalogen.