Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Thomson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Thomson: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Trees And Stump Above A Shore oftere enn noe annet maleri av Thomas Thomson: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 15% av det totale antallet. Deretter kommer Parry Sound Harbour og Tangled Trees. Thomas Thomson fikk 3100 besøk: 800 på kunstnerprofilen og 2300 på maleriene. Trenden er positiv: 50% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 2400 besøk. Besøk per enhet: enheter (90%) og telefoner (10%). Smaken er klar: Myk skygge (Lysstyrke) står for 59% av de besøkte, men utgjør kun 24% av katalogen.
Thomas Thomson: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Thomas Thomson med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Trees And Stump Above A Shore
500 visninger · 14.7%
-
2
Parry Sound Harbour
300 visninger · 8.8%
-
3
Tangled Trees
200 visninger · 5.9%
-
4
Fall Woods, Algonquin Park
200 visninger · 5.9%
-
5
Autumn Hillside
200 visninger · 5.9%
-
6
The Opening Of The Rivers
200 visninger · 5.9%
-
7
The Enchanted Stream, Midnight
200 visninger · 5.9%
-
8
Trees, Red Hill, And Sunset Sky
100 visninger · 2.9%
-
9
Lumber Camp, Night
100 visninger · 2.9%
-
10
Brown Bushes, Late Autumn
100 visninger · 2.9%
Hvordan endrer besøkene på Thomas Thomson-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 1900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Thomson seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Thomson samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 5.9% |
| Myk skygge | 24.0% | 58.8% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 32.4% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 2.9% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 20.6% |
| Subtile farger | 24.0% | 26.5% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 38.2% |
| Tydelig fargepreg | 20.0% | 14.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 46.0% | 60.9% |
| Mørke toner | 24.3% | 26.1% |
| Nøytrale toner | 21.6% | 13.0% |
| Monokrom | 5.4% | 0.0% |
| Naturtoner | 2.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 23.5% |
| Balansert | 46.0% | 61.8% |
| Klar og intens | 24.0% | 14.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 22.0% | 17.6% |
| Mild | 36.0% | 52.9% |
| Balansert | 14.0% | 8.8% |
| Sterk kontrast | 8.0% | 11.8% |
| Uttalelse | 20.0% | 8.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 11.8% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 8.8% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 20.6% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 47.1% |
| Samstemt palett | 20.0% | 11.8% |
Hvilke malerier av Thomas Thomson vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn's Garland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Northern River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lumber Camp, Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trees And Stump Above A Sho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Summer Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moose At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Undergrowth Iii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Thomas Thomson-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2800 | 90.3% |
| telefoner | 300 | 9.7% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Thomson når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Thomas Thomson, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om Thomas Thomson på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Thomson har flest visninger?
- Trees And Stump Above A Shore: 500 visninger, 15% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Thomson?
- 3100 besøk de siste tolv månedene, 800 på kunstnersiden og 2300 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Thomas Thomson?
- Fordelingen av besøk er enheter (90%) og telefoner (10%); enheter er mest vanlig med 90%.
Hvilken malestil av Thomas Thomson tiltrekker seg kjøpere?
- Myk skygge (Lysstyrke) malerier: 59% av de besøkte, 24% av katalogen.