Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Wade på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Wade: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Waiting oftere enn noe annet maleri av Thomas Wade: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av det totale antallet. Deretter kommer The Poacher's Home og Falstaff. Thomas Wade fikk 2100 besøk: 1400 på kunstnerprofilen og 700 på maleriene. Momentum avtok: 50% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 1600 besøk. Smaken er klar: Monokromatisk (Fargeintensitet) står for 73% av de besøkte, men utgjør kun 50% av katalogen.
Thomas Wade: de 8 maleriene kjøpere ser på først
De 8 maleriene til Thomas Wade med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Waiting, 1881
200 visninger · 18.2%
-
2
The Poacher's Home, 1868
200 visninger · 18.2%
-
3
Falstaff
200 visninger · 18.2%
-
4
Carting Turf from Farington Moss, 1868
100 visninger · 9.1%
-
5
William Edmondson Fell, 1861
100 visninger · 9.1%
-
6
The Old Mill, Kirkham
100 visninger · 9.1%
-
7
Man on a White Horse in Mountain Scenery
100 visninger · 9.1%
-
8
The Seamstress
100 visninger · 9.1%
Hvordan endrer besøkene på Thomas Wade-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1000 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Thomas Wade seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Thomas Wade samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 60.0% | 63.6% |
| Myk skygge | 25.0% | 18.2% |
| Mild lysstyrke | 15.0% | 18.2% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 25.0% | 36.4% |
| Subtile farger | 30.0% | 45.5% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 9.1% |
| Tydelig fargepreg | 5.0% | 9.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 85.0% | 90.9% |
| Mørke toner | 5.0% | 9.1% |
| Monokrom | 10.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 72.7% |
| Balansert | 50.0% | 27.3% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 55.0% | 63.6% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 15.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 5.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 25.0% | 27.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 5.0% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 5.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 45.0% | 63.6% |
| Samstemt palett | 45.0% | 27.3% |
Hvilke malerier av Thomas Wade vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carting Turf from Farington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The First Night at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Edmondson Fell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Come whoam to thi childer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turf Cutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Feathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Where's the boy that minds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Boy Drawing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl Knitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Thomas Wade når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Thomas Wade, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Om Thomas Wade på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Thomas Wade har flest visninger?
- Waiting: 200 visninger, 18% av visningene. 8 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Thomas Wade?
- 2100 besøk de siste tolv månedene, 1400 på kunstnersiden og 700 på maleriene.
Hvilken malestil av Thomas Wade tiltrekker seg kjøpere?
- Monokromatisk (Fargeintensitet) malerier: 73% av de besøkte, 50% av katalogen.