Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Whitcombe på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Whitcombe: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Thomas Whitcombe på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Hms 'blenheim': 400 visninger, noe som utgjør 15% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Hms Diadem At Capture Of Good Hope - og Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. Thomas Whitcombe har totalt 3300 besøk, med 1100 på kunstnersiden og 2200 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 2500 besøk. Kjøpere surfer på enheter (100%). Kjøpere har en preferanse for Mild (Kontrast): 38% av besøkene, mot 18% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Thomas Whitcombe som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Thomas Whitcombe som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Hms 'blenheim'
400 visninger · 15.4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 visninger · 7.7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 visninger · 7.7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 visninger · 3.8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 visninger · 3.8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 visninger · 3.8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 visninger · 3.8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 visninger · 3.8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 visninger · 3.8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 visninger · 3.8%
Hvor mye interesse får Thomas Whitcombe hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 1600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 400 |
Hvor ofte blir maleriene til Thomas Whitcombe vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Thomas Whitcombe?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 30.8% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 46.2% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 15.4% |
| Lyssterk | 8.0% | 7.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.0% | 42.3% |
| Subtile farger | 32.0% | 19.2% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 23.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 59.5% | 30.4% |
| Jordnær | 35.1% | 47.8% |
| Mørke toner | 2.7% | 21.7% |
| Pastellfarger | 2.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 36.0% | 34.6% |
| Balansert | 48.0% | 38.5% |
| Klar og intens | 16.0% | 26.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 0.0% |
| Mild | 18.0% | 38.5% |
| Balansert | 6.0% | 3.9% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 19.2% |
| Uttalelse | 44.0% | 38.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 3.9% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 3.9% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 19.2% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 46.2% |
| Samstemt palett | 30.0% | 26.9% |
Hvilke malerier av Thomas Whitcombe er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Thomas Whitcombe?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 100.0% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Thomas Whitcombe når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Thomas Whitcombe, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Thomas Whitcombe: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Thomas Whitcombe er mest etterspurt?
- Hms 'blenheim' leder med 400 besøk (15% av visningene til Thomas Whitcombe). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Thomas Whitcombe?
- 3300 besøk de siste tolv månedene: 1100 på kunstnersiden og 2200 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Thomas Whitcombe?
- Kjøpere surfer på enheter (100%); enheter står for 100% av besøkene.
Hvilken type malerier av Thomas Whitcombe foretrekker kjøpere?
- Mild (Kontrast): 38% av besøkene for 18% av katalogen.