Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Utashige på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Utashige: de viktigste tallene
Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry er det maleriet av Utashige som er mest sett: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 29% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 11 og Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 55. Totalt 500 besøk: 100 til kunstnersiden og 400 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 500 besøk. Uttalelse (Kontrast) er den foretrukne stilen: 71% av besøkene, 54% av katalogen.
Topp 6 malerier av Utashige basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Utashige som folk åpner mest.
-
1
Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry, 1841
200 visninger · 28.6%
-
2
Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 11, 1845
100 visninger · 14.3%
-
3
Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 55, 1845
100 visninger · 14.3%
-
4
Station 30, Hamamatsu, 1841
100 visninger · 14.3%
-
5
Arai, watashi-bune no zu (Ferryboat), 1833
100 visninger · 14.3%
-
6
Mannen Bridge, Fukagawa (Fukagawa Mannenbashi), No. 56 from One Hundred Famous Views of Edo
100 visninger · 14.3%
Hva er den månedlige trafikken på Utashige-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Utashige?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Utashige?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 62.5% | 66.7% |
| Rolig | 12.5% | 16.7% |
| Melankolsk | 12.5% | 16.7% |
| Energisk | 12.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 41.7% | 42.9% |
| Lyssterk balanse | 50.0% | 57.1% |
| Lyssterk | 8.3% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 28.6% |
| Subtile farger | 45.8% | 57.1% |
| Balansert mykhet | 20.8% | 14.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 87.0% | 85.7% |
| Jordnær | 8.7% | 14.3% |
| Naturtoner | 4.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 8.3% | 0.0% |
| Balansert | 79.2% | 85.7% |
| Klar og intens | 12.5% | 14.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.2% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 20.8% | 28.6% |
| Sterk kontrast | 20.8% | 0.0% |
| Uttalelse | 54.2% | 71.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 33.3% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 29.2% | 42.9% |
| Balansert harmoni | 16.7% | 28.6% |
| Sterk fargeharmoni | 20.8% | 14.3% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Utashige måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Station 30, Hamamatsu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fifty-three parallel views… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Station 31, Maisaka, Imagir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fifty-three parallel views… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertical Tōkaidō, station 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertical Tōkaidō, station 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arai, watashi-bune no zu (F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fujieda - Changing Porters… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kusatsu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kyoto: Sanjō Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Utashige?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Utashige, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Utashige
Hva er det mest viste maleriet av Utashige?
- Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry, med 200 visninger eller 29% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 6.
Hvor mange besøk får Utashige på AllPaintingsStore.com?
- 500 de siste tolv månedene (100 på kunstnersiden, 400 på maleriene).
Er det en stil hos Utashige som besøkende foretrekker?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 71% av besøkene mot 54% av katalogen.