Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Victor Pasmore på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Victor Pasmore: de viktigste tallene
Pink Roses er det maleriet av Victor Pasmore som er mest sett: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Green Abstract og Still Life with Flowers. Totalt 2000 besøk: 300 til kunstnersiden og 1700 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1800 besøk. Balansert (Fargeintensitet) er den foretrukne stilen: 62% av besøkene, 34% av katalogen.
Topp 10 malerier av Victor Pasmore basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Victor Pasmore som folk åpner mest.
Hva er den månedlige trafikken på Victor Pasmore-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
200
1600
Aug 2026
0
100
Sep 2026
100
0
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Victor Pasmore?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Victor Pasmore?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Harmonisk
60.0%
75.0%
Dramatisk intensitet
20.0%
25.0%
Klassisk
20.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Ettertenksomt
60.0%
50.0%
Energisk
20.0%
25.0%
Fredfull
20.0%
25.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
14.0%
0.0%
Myk skygge
22.0%
37.5%
Mild lysstyrke
30.0%
33.3%
Lyssterk balanse
28.0%
20.8%
Lyssterk
6.0%
8.3%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
36.0%
20.8%
Subtile farger
24.0%
50.0%
Balansert mykhet
22.0%
8.3%
Tydelig fargepreg
18.0%
20.8%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
34.9%
42.9%
Nøytrale toner
39.5%
33.3%
Mørke toner
20.9%
23.8%
Monokrom
2.3%
0.0%
Pastellfarger
2.3%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
36.0%
16.7%
Balansert
34.0%
62.5%
Klar og intens
30.0%
20.8%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
32.0%
37.5%
Mild
28.0%
20.8%
Balansert
14.0%
12.5%
Sterk kontrast
8.0%
4.2%
Uttalelse
18.0%
25.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
16.0%
8.3%
Mykt sammensatt palett
6.0%
4.2%
Balansert harmoni
14.0%
8.3%
Sterk fargeharmoni
40.0%
50.0%
Samstemt palett
24.0%
29.2%
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Victor Pasmore måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Suburban Gardens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Yellow Abstract
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Relief. Construction in Bla…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman in a red Hat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Abstract in White, Black, B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Motif in Indian Red and Mus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Life Class
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Carnations in Vase
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Green Abstract
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Girl with a Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Victor Pasmore?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
Språk
Besøkninger
Del
English
100
100.0%
Hvor mange daglige besøk har Victor Pasmore, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
Dag
Besøkninger
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
100
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
100
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Etterspørsel etter spørsmål om Victor Pasmore
Hva er det mest viste maleriet av Victor Pasmore?
Pink Roses, med 400 visninger eller 17% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Victor Pasmore på AllPaintingsStore.com?
2000 de siste tolv månedene (300 på kunstnersiden, 1700 på maleriene).
Er det en stil hos Victor Pasmore som besøkende foretrekker?
Ja, Balansert (Fargeintensitet): 62% av besøkene mot 34% av katalogen.