Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Walther Eberbach på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Walther Eberbach: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Totentanz Series: The Sinking of RMS Lusitania Obverse oftere enn noe annet maleri av Walther Eberbach: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av det totale antallet. Deretter kommer Totentanz Series: SS Tubantia Obverse og Totentanz Series: Death Mowing down Russian Refugees Obverse. Walther Eberbach fikk 900 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 300 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 600 besøk. Smaken er klar: Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) står for 25% av de besøkte, men utgjør kun 20% av katalogen.
Walther Eberbach: de 6 maleriene kjøpere ser på først
De 6 maleriene til Walther Eberbach med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Totentanz Series: The Sinking of RMS Lusitania Obverse, 1916
200 visninger · 25.0%
-
2
Totentanz Series: SS Tubantia Obverse, 1916
200 visninger · 25.0%
-
3
Totentanz Series: Death Mowing down Russian Refugees Obverse, 1916
100 visninger · 12.5%
-
4
Totentanz Series: Death Chokes Italy Obverse, 1916
100 visninger · 12.5%
-
5
Totentanz Series: Death Pumping Blood over Verdun Obverse, 1916
100 visninger · 12.5%
-
6
Totentanz Series: Strategic Bombing Obverse, 1916
100 visninger · 12.5%
Hvordan endrer besøkene på Walther Eberbach-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 200 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Walther Eberbach seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Walther Eberbach samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 100.0% | 100.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 100.0% | 100.0% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 100.0% | 100.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 100.0% | 100.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Walther Eberbach vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totentanz Series: The Sinki… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Strategic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: For the D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: SS Tubant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Totentanz Series: Death Mow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Britannia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Death Pum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: The King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Irish Eas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Death Cho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Walther Eberbach når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Walther Eberbach, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 300 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Om Walther Eberbach på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Walther Eberbach har flest visninger?
- Totentanz Series: The Sinking of RMS Lusitania Obverse: 200 visninger, 25% av visningene. 6 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Walther Eberbach?
- 900 besøk de siste tolv månedene, 600 på kunstnersiden og 300 på maleriene.
Hvilken malestil av Walther Eberbach tiltrekker seg kjøpere?
- Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) malerier: 25% av de besøkte, 20% av katalogen.