Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Wang Hui på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Wang Hui: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner 清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape in the Style of Juran and Yan Wengui oftere enn noe annet maleri av Wang Hui: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av det totale antallet. Deretter kommer Travellers in Autumn Mountain og The Colors of Mount Taihang. Wang Hui fikk 1400 besøk: 1000 på kunstnerprofilen og 400 på maleriene. Trenden er positiv: 200% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 800 besøk. Smaken er klar: Monokromatisk (Fargeintensitet) står for 67% av de besøkte, men utgjør kun 32% av katalogen.
Wang Hui: de 4 maleriene kjøpere ser på først
De 4 maleriene til Wang Hui med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på Wang Hui-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Wang Hui seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Wang Hui samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.3% | 33.3% |
| Myk skygge | 4.5% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 29.5% | 16.7% |
| Lyssterk balanse | 27.3% | 33.3% |
| Lyssterk | 36.4% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.6% | 50.0% |
| Subtile farger | 34.1% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 22.7% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 4.5% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 52.3% | 50.0% |
| Monokrom | 29.5% | 33.3% |
| Jordnær | 15.9% | 16.7% |
| Mørke toner | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 31.8% | 66.7% |
| Balansert | 52.3% | 33.3% |
| Klar og intens | 15.9% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 79.5% | 83.3% |
| Mild | 13.6% | 0.0% |
| Balansert | 2.3% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 4.5% | 16.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 6.8% | 0.0% |
| Samstemt palett | 93.2% | 100.0% |
Hvilke malerier av Wang Hui vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of An Qi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Slope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hut in the Autumn Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kangxi Emperor's Southe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 清 王翬 倣李成雪霽圖 軸 紙本 Snow Clear… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 清 王翬 溪山雨霽圖 軸 Clearing after… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 清 王翬 太行山色圖 卷 絹本 The Colors… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Beauty of Green Mountai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Wang Hui når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Hungarian | 200 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Wang Hui, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 200 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 400 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 700 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Om Wang Hui på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Wang Hui har flest visninger?
- 清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape in the Style of Juran and Yan Wengui: 200 visninger, 33% av visningene. 4 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Wang Hui?
- 1400 besøk de siste tolv månedene, 1000 på kunstnersiden og 400 på maleriene.
Hvilken malestil av Wang Hui tiltrekker seg kjøpere?
- Monokromatisk (Fargeintensitet) malerier: 67% av de besøkte, 32% av katalogen.