Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Willem Roelofs på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Willem Roelofs: de viktigste tallene
Waterlilies er det maleriet av Willem Roelofs som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 30% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Landscape with ruins og Wilgebomen, Willem Roelofs (I), 1875 - 1885. Totalt 1100 besøk: 200 til kunstnersiden og 900 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1000 besøk. Sterk kontrast (Kontrast) er den foretrukne stilen: 50% av besøkene, 18% av katalogen.
Topp 7 malerier av Willem Roelofs basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Willem Roelofs som folk åpner mest.
-
1
Waterlilies
300 visninger · 30.0%
-
2
Landscape with ruins
200 visninger · 20.0%
-
3
Wilgebomen, Willem Roelofs (I), 1875 - 1885, 1885
100 visninger · 10.0%
-
4
The Rainbow -
100 visninger · 10.0%
-
5
Farm under trees
100 visninger · 10.0%
-
6
Seascape near Heijst, Willem Roelofs (I), c. 1868, 1868
100 visninger · 10.0%
-
7
De melkbocht, Willem Roelofs (I), 1870 - 1897, 1897
100 visninger · 10.0%
Hva er den månedlige trafikken på Willem Roelofs-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Willem Roelofs?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Willem Roelofs?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 20.0% |
| Myk skygge | 32.0% | 20.0% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 20.0% | 20.0% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 30.0% |
| Subtile farger | 44.0% | 60.0% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 10.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 65.4% | 71.4% |
| Jordnær | 23.1% | 0.0% |
| Mørke toner | 7.7% | 14.3% |
| Monokrom | 3.9% | 14.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.0% | 10.0% |
| Balansert | 54.0% | 80.0% |
| Klar og intens | 6.0% | 10.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 20.0% |
| Mild | 26.0% | 0.0% |
| Balansert | 8.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 50.0% |
| Uttalelse | 40.0% | 30.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 48.0% | 10.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Willem Roelofs måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forêt de Fontainebleau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Before the Thunde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with trees and wa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boerenerf bij Noorden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland Landscape with Pon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall in the Dussel nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Landscape (cows unde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Willem Roelofs?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Willem Roelofs, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Willem Roelofs
Hva er det mest viste maleriet av Willem Roelofs?
- Waterlilies, med 300 visninger eller 30% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 7.
Hvor mange besøk får Willem Roelofs på AllPaintingsStore.com?
- 1100 de siste tolv månedene (200 på kunstnersiden, 900 på maleriene).
Er det en stil hos Willem Roelofs som besøkende foretrekker?
- Ja, Sterk kontrast (Kontrast): 50% av besøkene mot 18% av katalogen.