Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Willem Van Mieris på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Willem Van Mieris: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Landscape with Ruins, Nymphs Bathing oftere enn noe annet maleri av Willem Van Mieris: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av det totale antallet. Deretter kommer Interior with a Cavalier and Lady og LE MARCHAND DE GIBIER. Willem Van Mieris fikk 2500 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 1900 på maleriene. Momentum avtok: 50% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 2100 besøk. Smaken er klar: Sterk kontrast (Kontrast) står for 36% av de besøkte, men utgjør kun 16% av katalogen.
Willem Van Mieris: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Willem Van Mieris med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på Willem Van Mieris-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
600
1500
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
100
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Willem Van Mieris seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Willem Van Mieris samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Elegant
86.7%
92.3%
Dramatisk intensitet
6.7%
7.7%
Drømmende og romantisk
6.7%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
40.0%
15.4%
Romantisk og varm
20.0%
38.5%
Ettertenksomt
13.3%
30.8%
Melankolsk
13.3%
7.7%
Anspent
6.7%
7.7%
Dramatisk
6.7%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
70.3%
50.0%
Myk skygge
16.2%
22.7%
Mild lysstyrke
8.1%
22.7%
Lyssterk balanse
5.4%
4.5%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
40.5%
45.5%
Subtile farger
35.1%
45.5%
Balansert mykhet
18.9%
4.5%
Tydelig fargepreg
5.4%
4.5%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
86.7%
86.7%
Mørke toner
6.7%
6.7%
Nøytrale toner
6.7%
6.7%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
48.6%
45.5%
Balansert
46.0%
50.0%
Klar og intens
5.4%
4.5%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
16.2%
4.5%
Mild
18.9%
18.2%
Balansert
24.3%
13.6%
Sterk kontrast
16.2%
36.4%
Uttalelse
24.3%
27.3%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
18.9%
27.3%
Mykt sammensatt palett
5.4%
4.5%
Balansert harmoni
21.6%
18.2%
Sterk fargeharmoni
46.0%
45.5%
Samstemt palett
8.1%
4.5%
Hvilke malerier av Willem Van Mieris vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
LES BULLES DE SAVON
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Greengrocer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA CUISINIERE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Expulsion of Hagar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Escaped Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children's Games
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LE MARCHAND DE GIBIER
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bacchanalian Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Ruins, Nymph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Hvilke språk bruker kjøperne av Willem Van Mieris når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Willem Van Mieris, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Tue 22 Sep
0
Wed 23 Sep
100
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
100
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
200
Sun 4 Oct
100
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct (prognose)
0
Wed 14 Oct (prognose)
0
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Om Willem Van Mieris på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Willem Van Mieris har flest visninger?
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing: 400 visninger, 18% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Willem Van Mieris?
2500 besøk de siste tolv månedene, 600 på kunstnersiden og 1900 på maleriene.
Hvilken malestil av Willem Van Mieris tiltrekker seg kjøpere?
Sterk kontrast (Kontrast) malerier: 36% av de besøkte, 16% av katalogen.