Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
646784kunstverk 53423kunstnere 5406museer 32språk

Zhu Wei What Visitors Look At

1966

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Zhu Wei på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Zhu Wei: the visitors' view

Visitors open Great Water, No.4 more than any other painting by Zhu Wei: 300 visits in twelve months, 30% of the total. Deretter kommer China Diary, No.52 og Festival, No.10. Zhu Wei fikk 900 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 300 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 800 besøk. Smaken er klar: Tydelig fargepreg (Fargemetning) står for 80% av de besøkte, men utgjør kun 42% av katalogen.

Zhu Wei: the 6 paintings visitors look at first

De 6 maleriene til Zhu Wei med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.

  1. Great Water, No.4 1 Great Water, No.4 300 visninger · 30.0%
  2. China Diary, No.52 2 China Diary, No.52 300 visninger · 30.0%
  3. Festival, No.10 3 Festival, No.10 100 visninger · 10.0%
  4. Ink and Wash Research Lectures series 4 Ink and Wash Research Lectures series 100 visninger · 10.0%
  5. Untitled, No.1 5 Untitled, No.1 100 visninger · 10.0%
  6. Exhibition Scene 6 Exhibition Scene 100 visninger · 10.0%

Hvordan endrer besøkene på Zhu Wei-siden seg per måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026500300
Aug 202600
Sep 20261000

Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Zhu Wei seg per måned?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke malerier av Zhu Wei vekker mest interesse, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
The Story of Beijing, No.3000000000000
Festival, No.10000000000000
Sweet Life, No.21000000000000
China Diary, No.54000000000000
Utopia, No.46000000000000
The Square, No.9000000000000
China China000000000000
Curtain, No.8000000000000
Great Water, No.400000000010000
Ink and Wash Research Lectu…000000000000

Which languages do the visitors of Zhu Wei browse in?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SpråkBesøkningerDel
English100100.0%

Hvor mange besøk per dag får Zhu Wei, og hva er det neste?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct100
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct100
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct100
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct100
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct100
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0

Om Zhu Wei på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri av Zhu Wei har flest visninger?

Great Water, No.4: 300 visninger, 30% av visningene. 6 malerier er rangert over.

Hvor stor er publikumsmassen til Zhu Wei?

900 besøk de siste tolv månedene, 600 på kunstnersiden og 300 på maleriene.

What style of painting by Zhu Wei attracts visitors?

Tydelig fargepreg (Fargemetning) malerier: 80% av de besøkte, 42% av katalogen.