Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
646 759dzieła sztuki 53 420artyści 5 406muzea 32język

André Derain Popularne obrazy i dane o odwiedzinach

1880 – 1954

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty André Derain w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

André Derain: liczby, które mają znaczenie

Most Charing Cross, Londyn to najczęściej otwierany obraz artysty André Derain: 5 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 16% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) i Drying the Sails. Łącznie 40 100 wizyt: 7 700 na stronie artysty i 32 400 w odniesieniu do obrazów. Wzrost o 91% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 19 200 wizytami. Główne języki: angielski (35%), francuski (17%) i holenderski (9%). Główne kraje: Francja (24%), Stany Zjednoczone Ameryki (15%) i Wielka Brytania (8%). Podział na urządzenia: urządzenia (67%), telefony (29%) i tablety (3%). Żywy i nasycony (Nasycenie kolorów) to preferowany styl: 73% wizyt, 36% katalogu.

10 najpopularniejszych obrazów artysty André Derain pod względem liczby odwiedzin

Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz André Derain, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.

  1. Most Charing Cross, Londyn 1 Most Charing Cross, Londyn 5 700 wizyt · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1 800 wizyt · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1 000 wizyt · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 wizyt · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 wizyt · 2,5%
  6. Harlequin i Pierrot 6 Harlequin i Pierrot, 1924 800 wizyt · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 wizyt · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 wizyt · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 wizyt · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 wizyt · 2,0%

Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie André Derain?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż tabelę
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260800
Lip 20261 50017 700
Sie 20261 4005 500
Wrz 20264 8008 400

Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty André Derain?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów André Derain miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż tabelę
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001 100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) André Derain?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż tabelę
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia27 00067,3%
telefony11 80029,4%
tablety1 3003,2%

Jaki jest podział językowy odbiorców André Derain?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż tabelę
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski4 40034,9%
francuski2 20017,5%
holenderski1 1008,7%
hiszpański7005,6%
serbski6004,8%
rosyjski5004,0%
rumuński4003,2%
ukraiński4003,2%
Chinese4003,2%
duński3002,4%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u André Derain i jaka jest prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż tabelę
DzieńOdwiedziny
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź2 000
Wt 6 Paź1 200
Śr 7 Paź2 300
Czw 8 Paź700
Pt 9 Paź1 000
So 10 Paź400
Nd 11 Paź1 400
Pon 12 Paź800
Wt 13 Paź1 800
Śr 14 Paź1 000
Czw 15 Paź800
Pt 16 Paź1 300
So 17 Paź900
Nd 18 Paź1 200
Pon 19 Paź1 400
Wt 20 Paź2 500
Śr 21 Paź2 500
Czw 22 Paź700
Pt 23 Paź1 200
So 24 Paź1 300
Nd 25 Paź (prognoza)1 500
Pon 26 Paź (prognoza)1 800
Wt 27 Paź (prognoza)2 400
Śr 28 Paź (prognoza)2 500
Czw 29 Paź (prognoza)900
Pt 30 Paź (prognoza)1 500
So 31 Paź (prognoza)1 100
Nd 1 Lis (prognoza)1 600
Pon 2 Lis (prognoza)1 900
Wt 3 Lis (prognoza)2 500
Śr 4 Lis (prognoza)2 700
Czw 5 Lis (prognoza)1 000
Pt 6 Lis (prognoza)1 600
So 7 Lis (prognoza)1 200
Nd 8 Lis (prognoza)1 700
Pon 9 Lis (prognoza)2 000
Wt 10 Lis (prognoza)2 700
Śr 11 Lis (prognoza)2 800
Czw 12 Lis (prognoza)1 100
Pt 13 Lis (prognoza)1 700
So 14 Lis (prognoza)1 300

Zapytania o André Derain wymagają

Który obraz André Derain jest najczęściej oglądany?

Most Charing Cross, Londyn, z 5 700 odwiedzinami lub 16% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.

Ile wizyt odwiedza André Derain na AllPaintingsStore.com?

40 100 w ciągu dwunastu miesięcy (7 700 na stronie artysty, 32 400 na obrazach).

Czy profil André Derain jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?

Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (67%), telefony (29%) i tablety (3%); liderem jest urządzenia z udziałem 67%.

W jakich językach można przeglądać prace André Derain?

angielski (35%), francuski (17%) i holenderski (9%). Najpopularniejszym językiem jest angielski (35%).

Czy istnieje styl André Derain, który jest preferowany przez odwiedzających?

Tak, Żywy i nasycony (Nasycenie kolorów): 73% odwiedzin przy 36% udziału w katalogu.