Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
646 759dzieła sztuki 53 420artyści 5 406muzea 32język

Emil Nolde Statystyki popytu i odwiedzin

1867 – 1956

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Emil Nolde w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Emil Nolde: popyt na pierwszy rzut oka

Najczęściej oglądanym obrazem artysty Emil Nolde w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie): 9 600 wyświetleń, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Naśmiewanie się z Chrystusa i Masks. Emil Nolde przyciągnął łącznie 50 000 wizyt: 8 700 na stronie artysty oraz 41 300 na pojedynczych obrazach. Popyt rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 56% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 26 300 odwiedzin. Klienci przeglądają treści w angielski (35%), polski (10%) i włoski (9%). Zainteresowanie pochodzi głównie z Stany Zjednoczone Ameryki (20%), Polska (13%) i Włochy (9%). Klienci przeglądają oferty na urządzenia (66%), telefony (29%) i tablety (4%). Klienci skłaniają się ku Ciemne tony (Paleta kolorów): 77% odwiedzin, przy 39% udziału w katalogu artysty.

10 obrazów artysty Emil Nolde, które najczęściej otwierają kupujący

Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty Emil Nolde oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.

  1. Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie) 1 Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie), 1908 9 600 wizyt · 21,5%
  2. Naśmiewanie się z Chrystusa 2 Naśmiewanie się z Chrystusa, 1909 5 800 wizyt · 13,0%
  3. Masks 3 Masks, 1911 1 600 wizyt · 3,6%
  4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1 400 wizyt · 3,1%
  5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1 100 wizyt · 2,5%
  6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1 000 wizyt · 2,2%
  7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 wizyt · 1,6%
  8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 wizyt · 1,6%
  9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 wizyt · 1,6%
  10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 wizyt · 1,1%

Jakie zainteresowanie budzi Emil Nolde każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100600
Lip 20262 30024 000
Sie 20267008 300
Wrz 20265 6008 400

Jak często oglądane są obrazy artysty Emil Nolde?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy Emil Nolde cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Sunset000000000000
Sea with Red Sky0000000000100100
Couple on the beach000000000000
Masks00000000100500100600
Christ among the Children000000000100100500
The Great Gardener00000000020000
Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
Marshy Landscape under the…0000000001001000
Animal and Figures000000000000
Anna Wieds Garden000000000200100300

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Emil Nolde?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia33 20066,4%
telefony14 70029,4%
tablety2 1004,2%

W jakich językach przeglądają oferty kupujący Emil Nolde?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski3 10034,8%
polski90010,1%
włoski8009,0%
Norwegian7007,9%
francuski5005,6%
niemiecki4004,5%
gruziński3003,4%
koreański3003,4%
holenderski3003,4%
czeski2002,2%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Emil Nolde oraz jak prezentuje się prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz dane
DzieńOdwiedziny
Nd 4 Paź1 100
Pon 5 Paź1 000
Wt 6 Paź2 500
Śr 7 Paź1 600
Czw 8 Paź900
Pt 9 Paź1 200
So 10 Paź900
Nd 11 Paź1 300
Pon 12 Paź900
Wt 13 Paź2 300
Śr 14 Paź1 600
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź700
So 17 Paź400
Nd 18 Paź500
Pon 19 Paź1 400
Wt 20 Paź1 500
Śr 21 Paź1 000
Czw 22 Paź1 400
Pt 23 Paź1 000
So 24 Paź1 500
Nd 25 Paź (prognoza)900
Pon 26 Paź (prognoza)1 000
Wt 27 Paź (prognoza)2 000
Śr 28 Paź (prognoza)1 300
Czw 29 Paź (prognoza)900
Pt 30 Paź (prognoza)900
So 31 Paź (prognoza)900
Nd 1 Lis (prognoza)900
Pon 2 Lis (prognoza)1 000
Wt 3 Lis (prognoza)1 900
Śr 4 Lis (prognoza)1 300
Czw 5 Lis (prognoza)900
Pt 6 Lis (prognoza)900
So 7 Lis (prognoza)800
Nd 8 Lis (prognoza)800
Pon 9 Lis (prognoza)1 000
Wt 10 Lis (prognoza)1 800
Śr 11 Lis (prognoza)1 200
Czw 12 Lis (prognoza)900
Pt 13 Lis (prognoza)800
So 14 Lis (prognoza)800

Emil Nolde: najczęstsze pytania

Które obrazy Emil Nolde cieszą się największym popytem?

Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie) prowadzi z wynikiem 9 600 odwiedzin (22% wszystkich wyświetleń Emil Nolde). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.

Jak duże jest zainteresowanie artystą Emil Nolde?

50 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 8 700 na stronie artysty i 41 300 na stronach poszczególnych obrazów.

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Emil Nolde?

Klienci przeglądają oferty na urządzenia (66%), telefony (29%) i tablety (4%); urządzenia generują 66% wizyt.

W jakich językach posługują się odwiedzający Emil Nolde?

angielski (35%), polski (10%) i włoski (9%). Najpopularniejszym językiem jest angielski (35%).

Który rodzaj obrazów Emil Nolde preferują kupujący?

Ciemne tony (Paleta kolorów): 77% odwiedzin dla 39% katalogu.