O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty István Nagy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
István Nagy: widok kupujących
Klienci otwierają Newspaper Reader częściej niż jakiekolwiek inne dzieło István Nagy: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 5% wszystkich wizyt. Następnie następują Swiss-capped Self-portrait i Reader. István Nagy odnotował 4 000 odwiedzin: 500 na stronie artysty, 3 500 w kategorii obrazy. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 3 400 odwiedzin. Liczba odwiedzin według urządzeń: urządzenia (90%) i telefony (10%). Preferencje są jasne: Najciemniejszy (Jasność luminancji) generuje 47% odwiedzin, stanowiąc jedynie 32% katalogu.
István Nagy: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty István Nagy z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Newspaper Reader
200 wizyt · 4,7%
-
2
Swiss-capped Self-portrait
200 wizyt · 4,7%
-
3
Reader
200 wizyt · 4,7%
-
4
Drinking Girl
200 wizyt · 4,7%
-
5
On A Waterfront
200 wizyt · 4,7%
-
6
Little Girl
100 wizyt · 2,3%
-
7
Hill Landscape
100 wizyt · 2,3%
-
8
Autumn In Bakony
100 wizyt · 2,3%
-
9
Hillside With Bushes And With Tree Trunks
100 wizyt · 2,3%
-
10
Cows Between Trees
100 wizyt · 2,3%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony István Nagy w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 200 | 3 200 |
| Sie 2026 | 100 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 100 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów István Nagy w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy István Nagy odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 32,0% | 46,5% |
| Miękki cień | 36,0% | 25,6% |
| Delikatna luminancja | 30,0% | 18,6% |
| Jasna luminancja | 2,0% | 9,3% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 28,0% | 25,6% |
| Subtelna kolorystyka | 34,0% | 37,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 28,0% | 34,9% |
| Wyraźne nasycenie barw | 10,0% | 2,3% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 73,1% | 75,0% |
| Ciemne tony | 23,1% | 12,5% |
| Barwy neutralne | 3,9% | 12,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 38,0% | 39,5% |
| Zrównoważony | 48,0% | 46,5% |
| Żywy i nasycony | 14,0% | 14,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 14,0% |
| Delikatny | 32,0% | 20,9% |
| Zrównoważony kontrast | 12,0% | 11,6% |
| Wyrazisty kontrast | 22,0% | 23,3% |
| Oświadczenie | 26,0% | 30,2% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 24,0% | 25,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 22,0% | 18,6% |
| Zrównoważona harmonia | 16,0% | 20,9% |
| Silna spójność kolorystyczna | 30,0% | 27,9% |
| Spójna paleta barw | 8,0% | 7,0% |
Które obrazy István Nagy cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Transylvania Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With A Dolly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With Yellow Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow In Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców István Nagy ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 3 600 | 90,0% |
| telefony | 400 | 10,0% |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący István Nagy?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Ile dziennie odwiedzin ma István Nagy i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
O István Nagy w AllPaintingsStore.com
Który obraz István Nagy cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Newspaper Reader: 200 odwiedzin, co stanowi 5% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców István Nagy?
- 4 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 3 500 na obrazach.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający István Nagy?
- Podział wizyt to urządzenia (90%) i telefony (10%); najwięcej jest urządzenia z udziałem 90%.
Jaki styl malarstwa István Nagy przyciąga kupujących?
- Obrazy Najciemniejszy (Jasność luminancji): 47% odwiedzin, 32% katalogu.