O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Izsak Perlmutter w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Izsak Perlmutter: widok kupujących
Klienci otwierają Lady At Rest częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Izsak Perlmutter: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 18% wszystkich wizyt. Następnie następują Cleo In The Salon i Lady With Umbrella. Izsak Perlmutter odnotował 2 000 odwiedzin: 400 na stronie artysty, 1 600 w kategorii obrazy. Tempo spadło: o 50% mniej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 300 odwiedzin. Preferencje są jasne: Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) generuje 59% odwiedzin, stanowiąc jedynie 27% katalogu.
Izsak Perlmutter: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Izsak Perlmutter z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Lady At Rest
300 wizyt · 17,6%
-
2
Cleo In The Salon
300 wizyt · 17,6%
-
3
Lady With Umbrella
300 wizyt · 17,6%
-
4
Rákospalota Seamstress
200 wizyt · 11,8%
-
5
Girl Sitting In A Room
100 wizyt · 5,9%
-
6
Women Husking Pea
100 wizyt · 5,9%
-
7
Reading Girl
100 wizyt · 5,9%
-
8
On The Terrace
100 wizyt · 5,9%
-
9
Ships On The Danube At The Pillar Of The Chain Bridge
100 wizyt · 5,9%
-
10
Parlour
100 wizyt · 5,9%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Izsak Perlmutter w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 1 200 |
| Sie 2026 | 100 | 300 |
| Wrz 2026 | 100 | 100 |
| Paź 2026 | 100 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Izsak Perlmutter w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Izsak Perlmutter odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 8,1% | 5,9% |
| Miękki cień | 40,5% | 58,8% |
| Delikatna luminancja | 32,4% | 29,4% |
| Jasna luminancja | 16,2% | 5,9% |
| Rozświetlony | 2,7% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 32,4% | 41,2% |
| Subtelna kolorystyka | 37,8% | 41,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 24,3% | 17,6% |
| Wyraźne nasycenie barw | 5,4% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 65,5% | 92,3% |
| Barwy neutralne | 24,1% | 7,7% |
| Ciemne tony | 6,9% | 0,0% |
| Natura | 3,5% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 29,7% | 23,5% |
| Zrównoważony | 59,5% | 76,5% |
| Żywy i nasycony | 10,8% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 5,4% | 0,0% |
| Delikatny | 10,8% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 8,1% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 21,6% | 35,3% |
| Oświadczenie | 54,0% | 64,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 32,4% | 35,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 21,6% | 5,9% |
| Zrównoważona harmonia | 18,9% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 27,0% | 58,8% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Które obrazy Izsak Perlmutter cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady With Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Cleo In The Salon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| In The Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunny Street (Bruges) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Hay Wain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyclamen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Izsak Perlmutter?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Izsak Perlmutter i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 100 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
O Izsak Perlmutter w AllPaintingsStore.com
Który obraz Izsak Perlmutter cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Lady At Rest: 300 odwiedzin, co stanowi 18% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Izsak Perlmutter?
- 2 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty i 1 600 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Izsak Perlmutter przyciąga kupujących?
- Obrazy Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 59% odwiedzin, 27% katalogu.