Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
646 759dzieła sztuki 53 420artyści 5 406muzea 32język

James Ensor Statystyki popytu i odwiedzin

1860 – 1949

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty James Ensor w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

James Ensor: popyt na pierwszy rzut oka

Najczęściej oglądanym obrazem artysty James Ensor w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Wej Chrystusa do Brukseli: 1 800 wyświetleń, co stanowi 3% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Skeletons Warming Themselves i Portret z Maskami. James Ensor przyciągnął łącznie 67 100 wizyt: 14 800 na stronie artysty oraz 52 300 na pojedynczych obrazach. Popyt rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 2% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 40 500 odwiedzin. Klienci przeglądają treści w angielski (41%), francuski (13%) i niemiecki (7%). Zainteresowanie pochodzi głównie z Stany Zjednoczone Ameryki (18%), Francja (10%) i Belgia (8%). Klienci przeglądają oferty na urządzenia (81%), telefony (16%) i tablety (3%). Klienci skłaniają się ku Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów): 38% odwiedzin, przy 18% udziału w katalogu artysty.

10 obrazów artysty James Ensor, które najczęściej otwierają kupujący

Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty James Ensor oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.

  1. Wej Chrystusa do Brukseli 1 Wej Chrystusa do Brukseli, 1888 1 800 wizyt · 3,1%
  2. Skeletons Warming Themselves 2 Skeletons Warming Themselves, 1889 1 800 wizyt · 3,1%
  3. Portret z Maskami 3 Portret z Maskami, 1899 1 700 wizyt · 2,9%
  4. Człowiek cierpi 4 Człowiek cierpi, 1891 1 500 wizyt · 2,6%
  5. Tribulations of Saint Anthony 5 Tribulations of Saint Anthony, 1887 1 500 wizyt · 2,6%
  6. Vieille femme aux masques 6 Vieille femme aux masques 1 400 wizyt · 2,4%
  7. The Frightful Musicians 7 The Frightful Musicians, 1891 1 200 wizyt · 2,1%
  8. Death and the Masks 8 Death and the Masks 1 200 wizyt · 2,1%
  9. The Astonishment of the Mask Wouse 9 The Astonishment of the Mask Wouse 1 000 wizyt · 1,7%
  10. Death Pursuing the Human Herd 10 Death Pursuing the Human Herd 1 000 wizyt · 1,7%

Jakie zainteresowanie budzi James Ensor każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 800
Lip 20265 80034 700
Sie 20264 8007 400
Wrz 20264 0008 400

Jak często oglądane są obrazy artysty James Ensor?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy James Ensor cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Wej Chrystusa do Brukseli00000000200600200600
Portret z Maskami000000000500300500
The Baths at Ostend00000000030000
Skeletons Warming Themselves000000000900500300
Dama w niedoli000000000600100100
The Bad Doctors0000000001000800
The Intrigue000000000300100400
The Frightful Musicians0000000001000400
The Wise Judges000000000200100300
Ecce Homo (Christ and the C…0000000001001000

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace James Ensor?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia54 30080,9%
telefony10 80016,1%
tablety2 0003,0%

W jakich językach przeglądają oferty kupujący James Ensor?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski2 80040,6%
francuski90013,0%
niemiecki5007,2%
portugalski5007,2%
holenderski4005,8%
hiszpański3004,3%
włoski3004,3%
polski3004,3%
rosyjski3004,3%
Chinese3004,3%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u James Ensor oraz jak prezentuje się prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz dane
DzieńOdwiedziny
Pon 5 Paź1 900
Wt 6 Paź1 600
Śr 7 Paź1 200
Czw 8 Paź2 200
Pt 9 Paź1 000
So 10 Paź900
Nd 11 Paź700
Pon 12 Paź1 300
Wt 13 Paź1 100
Śr 14 Paź1 100
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź500
So 17 Paź900
Nd 18 Paź400
Pon 19 Paź1 300
Wt 20 Paź1 400
Śr 21 Paź900
Czw 22 Paź1 400
Pt 23 Paź1 500
So 24 Paź2 100
Nd 25 Paź2 000
Pon 26 Paź (prognoza)1 900
Wt 27 Paź (prognoza)1 700
Śr 28 Paź (prognoza)1 400
Czw 29 Paź (prognoza)1 800
Pt 30 Paź (prognoza)1 300
So 31 Paź (prognoza)1 700
Nd 1 Lis (prognoza)1 300
Pon 2 Lis (prognoza)2 000
Wt 3 Lis (prognoza)1 800
Śr 4 Lis (prognoza)1 400
Czw 5 Lis (prognoza)1 900
Pt 6 Lis (prognoza)1 300
So 7 Lis (prognoza)1 700
Nd 8 Lis (prognoza)1 400
Pon 9 Lis (prognoza)2 000
Wt 10 Lis (prognoza)1 900
Śr 11 Lis (prognoza)1 400
Czw 12 Lis (prognoza)1 900
Pt 13 Lis (prognoza)1 400
So 14 Lis (prognoza)1 800
Nd 15 Lis (prognoza)1 400

James Ensor: najczęstsze pytania

Które obrazy James Ensor cieszą się największym popytem?

Wej Chrystusa do Brukseli prowadzi z wynikiem 1 800 odwiedzin (3% wszystkich wyświetleń James Ensor). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.

Jak duże jest zainteresowanie artystą James Ensor?

67 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 14 800 na stronie artysty i 52 300 na stronach poszczególnych obrazów.

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace James Ensor?

Klienci przeglądają oferty na urządzenia (81%), telefony (16%) i tablety (3%); urządzenia generują 81% wizyt.

W jakich językach posługują się odwiedzający James Ensor?

angielski (41%), francuski (13%) i niemiecki (7%). Najpopularniejszym językiem jest angielski (41%).

Który rodzaj obrazów James Ensor preferują kupujący?

Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów): 38% odwiedzin dla 18% katalogu.