Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
646 788dzieła sztuki 53 424artyści 5 406muzea 32język

Lee Ufan Statystyki popytu i odwiedzin

1936

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lee Ufan w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lee Ufan: popyt na pierwszy rzut oka

Najczęściej oglądanym obrazem artysty Lee Ufan w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest From Point: 500 wyświetleń, co stanowi 46% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: From Line 80011 i From Lines. Lee Ufan przyciągnął łącznie 1 100 wizyt: 200 na stronie artysty oraz 900 na pojedynczych obrazach. Popyt spadł: liczba odwiedzin zmniejszyła się o 100% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 800 odwiedzin. Klienci skłaniają się ku Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 82% odwiedzin, przy 25% udziału w katalogu artysty.

4 obrazów artysty Lee Ufan, które najczęściej otwierają kupujący

Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 4 obrazów artysty Lee Ufan oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.

  1. From Point 1 From Point 500 wizyt · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 wizyt · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 wizyt · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 wizyt · 9,1%

Jakie zainteresowanie budzi Lee Ufan każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20260800
Sie 2026200100
Wrz 202600

Jak często oglądane są obrazy artysty Lee Ufan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy Lee Ufan cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

W jakich językach przeglądają oferty kupujący Lee Ufan?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Lee Ufan oraz jak prezentuje się prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz dane
DzieńOdwiedziny
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź100
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0

Lee Ufan: najczęstsze pytania

Które obrazy Lee Ufan cieszą się największym popytem?

From Point prowadzi z wynikiem 500 odwiedzin (46% wszystkich wyświetleń Lee Ufan). Powyższy ranking przedstawia 4 najlepszych pozycji.

Jak duże jest zainteresowanie artystą Lee Ufan?

1 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty i 900 na stronach poszczególnych obrazów.

Który rodzaj obrazów Lee Ufan preferują kupujący?

Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 82% odwiedzin dla 25% katalogu.