O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Xavier Valls w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Xavier Valls: liczby, które mają znaczenie
Untitled (664) to najczęściej otwierany obraz artysty Xavier Valls: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 9% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Untitled (534) i Untitled (936). Łącznie 5 400 wizyt: 2 900 na stronie artysty i 2 500 w odniesieniu do obrazów. Wzrost o 75% między Wrz 2026 a Paź 2026. Najlepszy miesiąc: Sie 2026 z 1 800 wizytami. Podział na urządzenia: urządzenia (54%), telefony (44%) i tablety (2%). Jasna luminancja (Jasność luminancji) to preferowany styl: 35% wizyt, 18% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Xavier Valls pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Xavier Valls, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Untitled (664)
300 wizyt · 8,8%
-
2
Untitled (534)
300 wizyt · 8,8%
-
3
Untitled (936)
300 wizyt · 8,8%
-
4
Untitled (453)
200 wizyt · 5,9%
-
5
Untitled (136)
200 wizyt · 5,9%
-
6
Untitled (238)
200 wizyt · 5,9%
-
7
Untitled (284)
200 wizyt · 5,9%
-
8
Untitled (819)
200 wizyt · 5,9%
-
9
Untitled (522)
100 wizyt · 2,9%
-
10
Untitled (899)
100 wizyt · 2,9%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Xavier Valls?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 1 300 |
| Sie 2026 | 700 | 1 100 |
| Wrz 2026 | 800 | 0 |
| Paź 2026 | 1 300 | 100 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Xavier Valls?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród obrazów Xavier Valls?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 2,0% | 8,8% |
| Delikatna luminancja | 4,0% | 11,8% |
| Jasna luminancja | 18,0% | 35,3% |
| Rozświetlony | 76,0% | 44,1% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 34,0% | 29,4% |
| Subtelna kolorystyka | 40,0% | 38,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 22,0% | 23,5% |
| Wyraźne nasycenie barw | 4,0% | 8,8% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 71,4% | 74,2% |
| Pastele | 24,5% | 9,7% |
| Barwy ziemi | 2,0% | 9,7% |
| Ciemne tony | 2,0% | 6,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 14,0% | 14,7% |
| Zrównoważony | 62,0% | 58,8% |
| Żywy i nasycony | 24,0% | 26,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 60,0% | 47,1% |
| Delikatny | 14,0% | 17,6% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 12,0% | 14,7% |
| Oświadczenie | 14,0% | 20,6% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 10,0% | 17,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 8,0% | 5,9% |
| Zrównoważona harmonia | 10,0% | 14,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 54,0% | 58,8% |
| Spójna paleta barw | 18,0% | 2,9% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Xavier Valls miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (534) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (238) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (359) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (632) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (151) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (453) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (927) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Xavier Valls?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 2 900 | 53,7% |
| telefony | 2 400 | 44,4% |
| tablety | 100 | 1,9% |
Jaki jest podział językowy odbiorców Xavier Valls?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż tabelę
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 1 200 | 92,3% |
| rosyjski | 100 | 7,7% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Xavier Valls i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 300 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 100 |
| Śr 21 Paź | 600 |
| Czw 22 Paź | 100 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 300 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 100 |
| Śr 28 Paź | 100 |
| Czw 29 Paź | 200 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 100 |
| Śr 4 Lis | 200 |
| Czw 5 Lis | 100 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Xavier Valls wymagają
Który obraz Xavier Valls jest najczęściej oglądany?
- Untitled (664), z 300 odwiedzinami lub 9% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Xavier Valls na AllPaintingsStore.com?
- 5 400 w ciągu dwunastu miesięcy (2 900 na stronie artysty, 2 500 na obrazach).
Czy profil Xavier Valls jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?
- Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (54%), telefony (44%) i tablety (2%); liderem jest urządzenia z udziałem 54%.
Czy istnieje styl Xavier Valls, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Jasna luminancja (Jasność luminancji): 35% odwiedzin przy 18% udziału w katalogu.