Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Adrien Henri Tanoux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Adrien Henri Tanoux: cifrele care contează
L'odalisque este pictura cea mai vizionată a lui Adrien Henri Tanoux: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 27% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Peasant Couple in Farmyard și Weiblicher Akt In Waldlandschaft. În total 900 vizite: 200 la pagina artistului și 700 la picturi. În creștere cu 100% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 600 vizite. Paletă de culori discordante (Armonie cromatică) este stilul preferat: 27% din vizite, 2% din catalog.
Top 8 picturi ale lui Adrien Henri Tanoux după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Adrien Henri Tanoux pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
L'odalisque
300 vizualizări · 27,3%
-
2
Peasant Couple in Farmyard, 1889
200 vizualizări · 18,2%
-
3
Weiblicher Akt In Waldlandschaft
100 vizualizări · 9,1%
-
4
esclave
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Salammbo
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Odalisque
100 vizualizări · 9,1%
-
7
untitled
100 vizualizări · 9,1%
-
8
reflection
100 vizualizări · 9,1%
Care este traficul lunar al paginii Adrien Henri Tanoux?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Adrien Henri Tanoux?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Adrien Henri Tanoux?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 29,3% | 45,5% |
| Umbră difuză | 46,3% | 18,2% |
| Lumină moderată | 21,9% | 18,2% |
| Echilibru luminos | 2,4% | 18,2% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 4,9% | 27,3% |
| Culori discrete | 51,2% | 63,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 36,6% | 9,1% |
| Culori clar saturate | 7,3% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 86,8% | 71,4% |
| Culori neutre | 5,3% | 28,6% |
| Nuanțe închise | 7,9% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 26,8% | 45,5% |
| Echilibrat | 68,3% | 54,5% |
| Vibrant | 4,9% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,9% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 14,6% | 0,0% |
| Echilibrat | 14,6% | 27,3% |
| Contrast accentuat | 24,4% | 9,1% |
| Contrast maxim | 41,5% | 63,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,4% | 27,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 17,1% | 18,2% |
| Unitate cromatică puternică | 65,8% | 45,5% |
| Paletă unitară | 14,6% | 9,1% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Adrien Henri Tanoux lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Salammbo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Young Beauty With A Red F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Spanish Lady… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the sultans favorite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| esclave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La belle orientale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (5743) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Don de la soeur de l'artiste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Adrien Henri Tanoux?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Adrien Henri Tanoux și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 700 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 300 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 1.000 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 1.300 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 500 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 1.500 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 600 |
Cereri de informații despre Adrien Henri Tanoux
Care este pictură cea mai vizionată a lui Adrien Henri Tanoux?
- L'odalisque, cu 300 vizualizări sau 27% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 8.
Câte vizite primește Adrien Henri Tanoux pe AllPaintingsStore.com?
- 900 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina artistului, 700 pe tablouri)
Există un stil al lui Adrien Henri Tanoux pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 27% din vizite față de 2% din catalog.