Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.561opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Albert Marquet Tablouri populare și date privind vizitele

1875 – 1947

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Albert Marquet de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Albert Marquet: cifrele care contează

Trees in Billancourt este pictura cea mai vizionată a lui Albert Marquet: 1.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 7% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Naturaleza muerta con manzanas y cubilete și Pyla. În total 16.100 vizite: 2.200 la pagina artistului și 13.900 la picturi. În scădere cu 40% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 8.800 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (89%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) este stilul preferat: 30% din vizite, 16% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Albert Marquet după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Albert Marquet pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Trees in Billancourt 1 Trees in Billancourt 1.000 vizualizări · 6,7%
  2. Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 2 Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 900 vizualizări · 6,0%
  3. Pyla 3 Pyla, 1933 700 vizualizări · 4,7%
  4. Portrait of the artist's father 4 Portrait of the artist's father 600 vizualizări · 4,0%
  5. La Rochelle 5 La Rochelle 600 vizualizări · 4,0%
  6. The Garden at Pyla 6 The Garden at Pyla 500 vizualizări · 3,3%
  7. Flood in Paris 7 Flood in Paris, 1910 500 vizualizări · 3,3%
  8. The Coffeepot 8 The Coffeepot, 1902 400 vizualizări · 2,7%
  9. Argel. La Plaza del Gobierno 9 Argel. La Plaza del Gobierno 400 vizualizări · 2,7%
  10. Academia en el taller de Gustave Moreau 10 Academia en el taller de Gustave Moreau 400 vizualizări · 2,7%

Care este traficul lunar al paginii Albert Marquet?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260400
Iul 20266008.200
Aug 20266003.700
Sep 20261.0001.600

Care este traficul lunar pentru picturile lui Albert Marquet?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Albert Marquet lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Flood in Paris0000000003001000
Matisse in Manguin's Studio0000000001000100
Le Pont Marie vu du quai Bo…0000000000100200
Louvre Embankment and the N…0000000000100200
National Holiday at Le Havre00000000020000
Rotterdam00000000010000
L'Ile aux cygnes00000000003000
The Coffeepot0000000001003000
Dock at Havre000000000000
The Garden at Pyla00000000050000

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Albert Marquet?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare14.30088,8%
telefoane mobile1.70010,6%
tablete1000,6%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Albert Marquet?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Japoneză80038,1%
Spaniolă50023,8%
Portugheză40019,0%
Georgiană2009,5%
Italiană1004,8%
Rusă1004,8%

Care sunt vizitele zilnice la Albert Marquet și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Mie 23 Sep0
Joi 24 Sep400
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep100
Dum 27 Sep300
Lun 28 Sep100
Mar 29 Sep200
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct200
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct600
Joi 8 Oct900
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct (previzualizare)400
Joi 15 Oct (previzualizare)1.000
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)300
Dum 18 Oct (previzualizare)500
Lun 19 Oct (previzualizare)100
Mar 20 Oct (previzualizare)400
Mie 21 Oct (previzualizare)500
Joi 22 Oct (previzualizare)1.200
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)600
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)500
Mie 28 Oct (previzualizare)500
Joi 29 Oct (previzualizare)1.300
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)600
Lun 2 Noi (previzualizare)200
Mar 3 Noi (previzualizare)500

Cereri de informații despre Albert Marquet

Care este pictură cea mai vizionată a lui Albert Marquet?

Trees in Billancourt, cu 1.000 vizualizări sau 7% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Albert Marquet pe AllPaintingsStore.com?

16.100 în ultimele douăsprezece luni (2.200 pe pagina artistului, 13.900 pe tablouri)

Albert Marquet este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (89%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduce cu 89%.

Există un stil al lui Albert Marquet pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 30% din vizite față de 16% din catalog.