Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.514opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

André Derain Tablouri populare și date privind vizitele

1880 – 1954

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui André Derain de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

André Derain: cifrele care contează

Podul Charing Cross, Londra este pictura cea mai vizionată a lui André Derain: 5.700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 16% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) și Drying the Sails. În total 40.100 vizite: 7.700 la pagina artistului și 32.400 la picturi. În creștere cu 91% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 19.200 vizite. Limbi principale: Engleză (40%), Franceză (13%) și Rusă (6%). Țările principale: Franţa (28%), Statele Unite ale Americii (13%) și Regatul Unit (10%). Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (29%) și tablete (3%). Paletă de culori discordante (Armonie cromatică) este stilul preferat: 57% din vizite, 28% din catalog.

Top 10 picturi ale lui André Derain după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui André Derain pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Podul Charing Cross, Londra 1 Podul Charing Cross, Londra 5.700 vizualizări · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 vizualizări · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 vizualizări · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 vizualizări · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 vizualizări · 2,5%
  6. Harlequin și Pierrot 6 Harlequin și Pierrot, 1924 800 vizualizări · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 vizualizări · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 vizualizări · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 vizualizări · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 vizualizări · 2,0%

Care este traficul lunar al paginii André Derain?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260800
Iul 20261.50017.700
Aug 20261.4005.500
Sep 20264.8008.400

Care este traficul lunar pentru picturile lui André Derain?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui André Derain lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat André Derain?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare27.00067,3%
telefoane mobile11.80029,4%
tablete1.3003,2%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui André Derain?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Engleză4.00040,4%
Franceză1.30013,1%
Rusă6006,1%
Sârbă6006,1%
Slovacă5005,1%
Spaniolă4004,0%
Ucraineană4004,0%
Olandeză3003,0%
Chinese3003,0%
Daneză2002,0%

Care sunt vizitele zilnice la André Derain și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Joi 24 Sep1.000
Vin 25 Sep600
Sâm 26 Sep800
Dum 27 Sep600
Lun 28 Sep500
Mar 29 Sep900
Mie 30 Sep2.100
Joi 1 Oct1.700
Vin 2 Oct1.100
Sâm 3 Oct600
Dum 4 Oct1.000
Lun 5 Oct2.000
Mar 6 Oct1.200
Mie 7 Oct2.300
Joi 8 Oct700
Vin 9 Oct1.000
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct1.400
Lun 12 Oct800
Mar 13 Oct1.800
Mie 14 Oct1.000
Joi 15 Oct (previzualizare)1.100
Vin 16 Oct (previzualizare)800
Sâm 17 Oct (previzualizare)600
Dum 18 Oct (previzualizare)900
Lun 19 Oct (previzualizare)1.000
Mar 20 Oct (previzualizare)1.200
Mie 21 Oct (previzualizare)1.700
Joi 22 Oct (previzualizare)1.100
Vin 23 Oct (previzualizare)900
Sâm 24 Oct (previzualizare)600
Dum 25 Oct (previzualizare)1.000
Lun 26 Oct (previzualizare)1.100
Mar 27 Oct (previzualizare)1.300
Mie 28 Oct (previzualizare)1.700
Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
Vin 30 Oct (previzualizare)900
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)1.000
Lun 2 Noi (previzualizare)1.100
Mar 3 Noi (previzualizare)1.300
Mie 4 Noi (previzualizare)1.800

Cereri de informații despre André Derain

Care este pictură cea mai vizionată a lui André Derain?

Podul Charing Cross, Londra, cu 5.700 vizualizări sau 16% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește André Derain pe AllPaintingsStore.com?

40.100 în ultimele douăsprezece luni (7.700 pe pagina artistului, 32.400 pe tablouri)

André Derain este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (29%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduce cu 67%.

Ce limbi sunt utilizate pentru navigarea paginii lui André Derain?

Engleză (40%), Franceză (13%) și Rusă (6%). Engleză conduce cu 40%.

Există un stil al lui André Derain pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 57% din vizite față de 28% din catalog.