Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui André Gill de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
André Gill: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui André Gill pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este An Organ Grinder: 300 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Portrait Of Hector Berlioz Formerly - și Caricature Of Jules Verne. André Gill a generat în total 2.700 vizite, dintre care 1.800 pe pagina artistului și 900 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 300% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 1.400 vizite. Clienții tind spre Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 44% din vizite, față de 15% din catalogul artistului.
Cele 7 picturi ale lui André Gill pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 7 picturi ale lui André Gill au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
An Organ Grinder
300 vizualizări · 33,3%
-
2
Portrait Of Hector Berlioz Formerly -
100 vizualizări · 11,1%
-
3
Caricature Of Jules Verne
100 vizualizări · 11,1%
-
4
Caricature Of Emile Zola Saluting A Bust Of Honore
100 vizualizări · 11,1%
-
5
Caricature Of Dr. Philippe Ricord
100 vizualizări · 11,1%
-
6
Gustave Courbet
100 vizualizări · 11,1%
-
7
Jules Ferry
100 vizualizări · 11,1%
Ce nivel de interes are André Gill în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Oct 2026 | 700 | 100 |
Câte vizualizări au picturile lui André Gill?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui André Gill?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 15,2% | 0,0% |
| Umbră difuză | 3,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 12,1% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 54,5% | 77,8% |
| Luminos | 15,2% | 22,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 84,9% | 100,0% |
| Culori discrete | 12,1% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 3,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 75,8% | 66,7% |
| Echilibrat | 21,2% | 33,3% |
| Vibrant | 3,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 15,2% | 0,0% |
| Echilibrat | 6,1% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 24,2% | 44,4% |
| Contrast maxim | 54,5% | 55,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 33,3% | 33,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,1% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 15,2% | 44,4% |
| Unitate cromatică puternică | 24,2% | 22,2% |
| Paletă unitară | 21,2% | 0,0% |
Ce picturi ale lui André Gill sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caricatures of the collabor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature of Bismark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Actor Daubr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Marianne repels the int… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Félix Bouchor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Newborn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jules Vallès (1832-1885), W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for a Panorama of Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature of Edmond About | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature of Charles Paul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui André Gill?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Rusă | 600 | 85,7% |
| Spaniolă | 100 | 14,3% |
Care sunt vizitele zilnice la André Gill și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct | 100 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 200 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 100 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 100 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 100 |
André Gill: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui André Gill?
- An Organ Grinder conduce cu 300 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui André Gill). Clasamentul de mai sus prezintă top 7.
Ce nivel de interes există pentru André Gill?
- 2.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.800 pe pagina artistului și 900 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui André Gill preferă cumpărătorii?
- Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 44% din vizitele pentru 15% din catalog.