Andre GirouxTablouri populare și date privind vizitele
1801
–
1879
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Andre Giroux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Andre Giroux: cifrele care contează
Ruins in the Roman Campagna este pictura cea mai vizionată a lui Andre Giroux: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 33% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) și Forest Interior with a Waterfall, Papigno. În total 600 vizite: 200 la pagina artistului și 400 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 500 vizite. Umbră difuză (Luminanță) este stilul preferat: 83% din vizite, 38% din catalog.
Top 4 picturi ale lui Andre Giroux după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Andre Giroux pe care oamenii o deschid cel mai des.
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
100
400
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Oct 2026
0
0
Care este traficul lunar pentru picturile lui Andre Giroux?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Andre Giroux?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Nostalgic
33,3%
66,7%
Serenitate
33,3%
33,3%
Romantic
33,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
33,3%
66,7%
Tranchil
33,3%
33,3%
Dramatic
33,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
15,4%
16,7%
Umbră difuză
38,5%
83,3%
Lumină moderată
30,8%
0,0%
Echilibru luminos
7,7%
0,0%
Luminos
7,7%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
23,1%
0,0%
Culori discrete
53,8%
83,3%
Nuanțe echilibrate și lineare
15,4%
16,7%
Culori clar saturate
7,7%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
77,8%
100,0%
Culori neutre
11,1%
0,0%
Culori pastelate
11,1%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
30,8%
16,7%
Echilibrat
61,5%
83,3%
Vibrant
7,7%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
0,0%
0,0%
Nuanțe blânde
0,0%
0,0%
Echilibrat
38,5%
33,3%
Contrast accentuat
15,4%
33,3%
Contrast maxim
46,2%
33,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
7,7%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
0,0%
0,0%
Armonie echilibrată
0,0%
0,0%
Unitate cromatică puternică
53,8%
66,7%
Paletă unitară
38,5%
33,3%
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Andre Giroux lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Andre Giroux?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Andre Giroux și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Cereri de informații despre Andre Giroux
Care este pictură cea mai vizionată a lui Andre Giroux?
Ruins in the Roman Campagna, cu 200 vizualizări sau 33% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 4.
Câte vizite primește Andre Giroux pe AllPaintingsStore.com?
600 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina artistului, 400 pe tablouri)
Există un stil al lui Andre Giroux pe care vizitatorii îl preferă?
Da, Umbră difuză (Luminanță): 83% din vizite față de 38% din catalog.