Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Andrew Melrose de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Andrew Melrose: cifrele care contează
Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays) este pictura cea mai vizionată a lui Andrew Melrose: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 29% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Westward the Star of Empire Takes its Way: Near Council Bluffs, Iowa și Valley of the Hackensack from the Estate of L. Becker, Esq, Union City, New Jersey. În total 1.100 vizite: 400 la pagina artistului și 700 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 1.000 vizite. Umbră difuză (Luminanță) este stilul preferat: 57% din vizite, 19% din catalog.
Top 6 picturi ale lui Andrew Melrose după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Andrew Melrose pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays), 1872
200 vizualizări · 28,6%
-
2
Westward the Star of Empire Takes its Way: Near Council Bluffs, Iowa, 1867
100 vizualizări · 14,3%
-
3
Valley of the Hackensack from the Estate of L. Becker, Esq, Union City, New Jersey
100 vizualizări · 14,3%
-
4
The Old Oaken Bucket
100 vizualizări · 14,3%
-
5
Near Harper's Ferry
100 vizualizări · 14,3%
-
6
Ships Coming Onto Shore
100 vizualizări · 14,3%
Care este traficul lunar al paginii Andrew Melrose?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Andrew Melrose?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Andrew Melrose?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,2% | 0,0% |
| Umbră difuză | 18,8% | 57,1% |
| Lumină moderată | 46,9% | 42,9% |
| Echilibru luminos | 25,0% | 0,0% |
| Luminos | 3,1% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 12,5% | 0,0% |
| Culori discrete | 53,1% | 42,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,1% | 57,1% |
| Culori clar saturate | 6,2% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 18,8% | 14,3% |
| Echilibrat | 71,9% | 85,7% |
| Vibrant | 9,4% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 3,1% | 0,0% |
| Echilibrat | 6,2% | 14,3% |
| Contrast accentuat | 12,5% | 28,6% |
| Contrast maxim | 78,1% | 57,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 28,1% | 57,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,5% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 15,6% | 28,6% |
| Unitate cromatică puternică | 37,5% | 14,3% |
| Paletă unitară | 6,2% | 0,0% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Andrew Melrose lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whiskey Still by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Washington, DC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westward the Star of Empire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sioux Tribe on the Platte R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Traveling Through Mount Man… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley of the Hackensack fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Shasta, California | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deleware Water Gap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Andrew Melrose?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Andrew Melrose și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Andrew Melrose
Care este pictură cea mai vizionată a lui Andrew Melrose?
- Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays), cu 200 vizualizări sau 29% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 6.
Câte vizite primește Andrew Melrose pe AllPaintingsStore.com?
- 1.100 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina artistului, 700 pe tablouri)
Există un stil al lui Andrew Melrose pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Umbră difuză (Luminanță): 57% din vizite față de 19% din catalog.