Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.446opere de artă 53.409artişti 5.406muzee 32limbi

Annibale Carracci Statistici privind cererea și vizitatorii

1560 – 1609

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Annibale Carracci de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Annibale Carracci: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui Annibale Carracci pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Hercules la cruce: 3.100 vizualizări, reprezentând 12% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: The Galleria Farnese și Peisaj cu Râu. Annibale Carracci a generat în total 26.000 vizite, dintre care 3.500 pe pagina artistului și 22.500 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 50% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 19.300 vizite. Clienții navighează pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (10%) și tablete (2%). Clienții tind spre Culori discrete (Saturație culoare): 60% din vizite, față de 32% din catalogul artistului.

Cele 10 picturi ale lui Annibale Carracci pe care cumpărătorii le deschid cel mai des

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Annibale Carracci au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. Hercules la cruce 1 Hercules la cruce, 1596 3.100 vizualizări · 11,7%
  2. The Galleria Farnese 2 The Galleria Farnese, 1597 1.000 vizualizări · 3,8%
  3. Peisaj cu Râu 3 Peisaj cu Râu, 1589 800 vizualizări · 3,0%
  4. Venus with a Satyr and Cupids 4 Venus with a Satyr and Cupids, 1588 700 vizualizări · 2,6%
  5. Hercules at the Crossroads 5 Hercules at the Crossroads, 1596 700 vizualizări · 2,6%
  6. Triumph of Bacchus and Ariadne 6 Triumph of Bacchus and Ariadne, 1597 700 vizualizări · 2,6%
  7. The Cyclops Polyphemus 7 The Cyclops Polyphemus, 1595 700 vizualizări · 2,6%
  8. Two Children Teasing a Cat 8 Two Children Teasing a Cat, 1588 600 vizualizări · 2,3%
  9. The Temptation of St Anthony Abbot 9 The Temptation of St Anthony Abbot, 1597 600 vizualizări · 2,3%
  10. The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 10 The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 600 vizualizări · 2,3%

Ce nivel de interes are Annibale Carracci în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202601.700
Iul 20261.90017.400
Aug 20264001.600
Sep 20261.2001.800

Câte vizualizări au picturile lui Annibale Carracci?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Annibale Carracci sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The beaneater Sun000000000000
The Choice of Heracles00000000010000
Hercules la cruce000000004002.100200100
Peisaj cu Râu000000000500200100
Mocking of Christ0000000004000100
Pieta0000000001000300
The Galleria Farnese00000000030000
Venus, Adonis, and Cupid0000000001000100
Assumption of Mary000000000000
Venus with Two Frolicking C…000000000000

Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Annibale Carracci?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi datele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare22.90088,1%
telefoane mobile2.70010,4%
tablete4001,5%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Annibale Carracci?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi datele
LimbăViziteDistribuie
Engleză50031,2%
Germană20012,5%
Croată20012,5%
Spaniolă1006,2%
Franceză1006,2%
Japoneză1006,2%
Olandeză1006,2%
Portugheză1006,2%
Rusă1006,2%
Ucraineană1006,2%

Care sunt vizitele zilnice la Annibale Carracci și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Mar 6 Oct300
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct400
Mar 13 Oct500
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct500
Vin 16 Oct400
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct700
Lun 19 Oct500
Mar 20 Oct2.300
Mie 21 Oct1.000
Joi 22 Oct300
Vin 23 Oct300
Sâm 24 Oct700
Dum 25 Oct1.600
Lun 26 Oct1.000
Mar 27 Oct (previzualizare)2.400
Mie 28 Oct (previzualizare)1.300
Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
Vin 30 Oct (previzualizare)500
Sâm 31 Oct (previzualizare)800
Dum 1 Noi (previzualizare)2.000
Lun 2 Noi (previzualizare)1.400
Mar 3 Noi (previzualizare)2.800
Mie 4 Noi (previzualizare)1.500
Joi 5 Noi (previzualizare)1.300
Vin 6 Noi (previzualizare)600
Sâm 7 Noi (previzualizare)900
Dum 8 Noi (previzualizare)2.400
Lun 9 Noi (previzualizare)1.700
Mar 10 Noi (previzualizare)3.200
Mie 11 Noi (previzualizare)1.800
Joi 12 Noi (previzualizare)1.500
Vin 13 Noi (previzualizare)700
Sâm 14 Noi (previzualizare)1.000
Dum 15 Noi (previzualizare)2.700
Lun 16 Noi (previzualizare)2.000

Annibale Carracci: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Annibale Carracci?

Hercules la cruce conduce cu 3.100 vizualizări (12% din totalul vizualizărilor lui Annibale Carracci). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.

Ce nivel de interes există pentru Annibale Carracci?

26.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 3.500 pe pagina artistului și 22.500 pe picturile individuale.

Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Annibale Carracci?

Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (10%) și tablete (2%); dispozitive de navigare generează 88% din vizite.

Ce tip de pictură a lui Annibale Carracci preferă cumpărătorii?

Culori discrete (Saturație culoare): 60% din vizitele pentru 32% din catalog.