Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Antonio Parreiras de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Antonio Parreiras: cifrele care contează
Judgement of Filipe do Santos este pictura cea mai vizionată a lui Antonio Parreiras: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 18% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează English Iguazu Falls Português Cataratas do Iguaçu și The First Step for the Independence of Bahia. În total 3.400 vizite: 900 la pagina artistului și 2.500 la picturi. În creștere cu 50% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 2.800 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%). Echilibrat (Intensitatea culorii) este stilul preferat: 81% din vizite, 44% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Antonio Parreiras după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Antonio Parreiras pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Judgement of Filipe do Santos, 1923
500 vizualizări · 18,5%
-
2
English Iguazu Falls Português Cataratas do Iguaçu, 1920
400 vizualizări · 14,8%
-
3
The First Step for the Independence of Bahia, 1931
300 vizualizări · 11,1%
-
4
Português Morte de Fernão Dias Paes Leme English Death of Fernão Dias Paes Leme, 1920
200 vizualizări · 7,4%
-
5
Português Morte de Virgínia, 1905
200 vizualizări · 7,4%
-
6
Vieux Parc, Paris, 1914
100 vizualizări · 3,7%
-
7
Houses in Piana, Corsica, 1915
100 vizualizări · 3,7%
-
8
The Founding of São Paulo, 1913
100 vizualizări · 3,7%
-
9
Fire, 1937
100 vizualizări · 3,7%
-
10
Imprisonment of Antônio Carlos, 1909
100 vizualizări · 3,7%
Care este traficul lunar al paginii Antonio Parreiras?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 800 | 2.000 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Antonio Parreiras?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Antonio Parreiras?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 12,0% | 3,7% |
| Umbră difuză | 20,0% | 14,8% |
| Lumină moderată | 46,0% | 66,7% |
| Echilibru luminos | 22,0% | 14,8% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 20,0% | 14,8% |
| Culori discrete | 40,0% | 55,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 26,0% | 22,2% |
| Culori clar saturate | 14,0% | 7,4% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 47,2% | 56,5% |
| Nuanțe pământii | 41,7% | 43,5% |
| Nuanțe închise | 8,3% | 0,0% |
| Natură | 2,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 30,0% | 7,4% |
| Echilibrat | 44,0% | 81,5% |
| Vibrant | 26,0% | 11,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 18,0% | 11,1% |
| Echilibrat | 12,0% | 7,4% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 25,9% |
| Contrast maxim | 42,0% | 55,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 24,0% | 29,6% |
| Paletă de culori delicate mixate | 18,0% | 29,6% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 7,4% |
| Unitate cromatică puternică | 38,0% | 29,6% |
| Paletă unitară | 10,0% | 3,7% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Antonio Parreiras lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Emerald Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morte de Fernão Dias Paes L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coronel José Claro Ferreira… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Houses in Piana, Corsica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Composição | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neve - Suíça | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Windstorm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My First Oil Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foundation of Rio de Ja… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Antonio Parreiras?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează tabelul
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.900 | 85,3% |
| telefoane mobile | 500 | 14,7% |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Antonio Parreiras?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Estonă | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Antonio Parreiras și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 200 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 400 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 300 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 200 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 500 |
Cereri de informații despre Antonio Parreiras
Care este pictură cea mai vizionată a lui Antonio Parreiras?
- Judgement of Filipe do Santos, cu 500 vizualizări sau 18% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Antonio Parreiras pe AllPaintingsStore.com?
- 3.400 în ultimele douăsprezece luni (900 pe pagina artistului, 2.500 pe tablouri)
Antonio Parreiras este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
- Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%); dispozitive de navigare conduce cu 85%.
Există un stil al lui Antonio Parreiras pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Echilibrat (Intensitatea culorii): 81% din vizite față de 44% din catalog.