Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Axel Ender de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Axel Ender: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Young girl on a frozen lake, Norway mai des decât orice altă pictură a lui Axel Ender: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 29% din total. Urmează The Ice Rink și Milkmaid with hens and a cock. Axel Ender a primit 1.500 vizualizări: 300 pe pagina artistului și 1.200 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 600% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Cea mai bună lună a fost Oct 2026: 700 vizite. Preferința este clară: Tranchil (Ton emoțional) atrage 100% din vizite, deși reprezintă doar 25% din catalog.
Axel Ender: primele 9 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 9 picturi ale lui Axel Ender cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Young girl on a frozen lake, Norway, 1920
600 vizualizări · 28,6%
-
2
The Ice Rink
600 vizualizări · 28,6%
-
3
Milkmaid with hens and a cock, 1915
200 vizualizări · 9,5%
-
4
Vinterutflukt, 1920
200 vizualizări · 9,5%
-
5
Untitled (AQZEAH)
100 vizualizări · 4,8%
-
6
Sledekjøring på isen, 1920
100 vizualizări · 4,8%
-
7
Landscape with Horse, Carriage and People
100 vizualizări · 4,8%
-
8
Girls Swinging
100 vizualizări · 4,8%
-
9
The Farm Girl
100 vizualizări · 4,8%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Axel Ender în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 600 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Axel Ender pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Axel Ender corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Contemplativă | 50,0% | 0,0% |
| Tranchil | 25,0% | 100,0% |
| Liniștit | 25,0% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 12,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 36,0% | 14,3% |
| Lumină moderată | 48,0% | 76,2% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 4,0% | 9,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 56,0% | 42,9% |
| Culori discrete | 28,0% | 42,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 16,0% | 14,3% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 64,0% | 52,4% |
| Echilibrat | 36,0% | 47,6% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 32,0% | 47,6% |
| Echilibrat | 8,0% | 9,5% |
| Contrast accentuat | 32,0% | 33,3% |
| Contrast maxim | 28,0% | 9,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 28,0% | 4,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 28,6% |
| Armonie echilibrată | 20,0% | 38,1% |
| Unitate cromatică puternică | 36,0% | 23,8% |
| Paletă unitară | 4,0% | 4,8% |
Ce picturi ale lui Axel Ender au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike med grønnsaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Fra Nord Aurdal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Farm Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl on Skis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milkmaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with Flower Bouquet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Horse, Carri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Axel Ender?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Câte vizite zilnice primește Axel Ender și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 28 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre Axel Ender pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Axel Ender care are cele mai multe vizualizări?
- Young girl on a frozen lake, Norway: 600 vizualizări, 29% din totalul vizualizărilor. 9 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Axel Ender?
- 1.500 vizite în ultimele douăsprezece luni, 300 pe pagina artistului și 1.200 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui Axel Ender atrage cumpărătorii?
- Picturi Tranchil (Ton emoțional): 100% din vizite, 25% din catalog.