Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Bernhard Keil de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Bernhard Keil: cifrele care contează
Untitled (D2WVNK) este pictura cea mai vizionată a lui Bernhard Keil: 100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 33% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Young Boy Selling Vegetables și A Boy with a Dog (Allegory of "Taste"). În total 600 vizite: 400 la pagina artistului și 200 la picturi. În scădere cu 100% între Sep 2026 și Oct 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 500 vizite. Culori discrete (Saturație culoare) este stilul preferat: 100% din vizite, 28% din catalog.
Top 3 picturi ale lui Bernhard Keil după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Bernhard Keil pe care oamenii o deschid cel mai des.
Care este traficul lunar al paginii Bernhard Keil?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Bernhard Keil?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Bernhard Keil?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Dramatic | 66,7% | 66,7% |
| Terțoase | 11,1% | 0,0% |
| Nostalgic | 7,4% | 33,3% |
| Serenitate | 11,1% | 0,0% |
| Jucăuș | 3,7% | 0,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 18,5% | 33,3% |
| Contemplativă | 18,5% | 0,0% |
| Liniștit | 11,1% | 33,3% |
| Reconfortant | 14,8% | 0,0% |
| Dramatic | 14,8% | 0,0% |
| Jucăuș | 11,1% | 0,0% |
| Romantic | 3,7% | 33,3% |
| Tranchil | 7,4% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 71,9% | 100,0% |
| Umbră difuză | 18,8% | 0,0% |
| Lumină moderată | 9,4% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 59,4% | 0,0% |
| Culori discrete | 28,1% | 100,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,5% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 75,0% | 100,0% |
| Echilibrat | 25,0% | 0,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 25,0% | 33,3% |
| Nuanțe blânde | 40,6% | 33,3% |
| Echilibrat | 9,4% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 9,4% | 33,3% |
| Contrast maxim | 15,6% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,2% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 6,2% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 62,5% | 66,7% |
| Paletă unitară | 25,0% | 33,3% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Bernhard Keil lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunter with his Gun and Dog… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Boy with a Dog (Allegory… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother and granddaught… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huntsman's Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy with Tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Group in an Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Bernhard Keil?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Bernhard Keil și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 100 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Bernhard Keil
Care este pictură cea mai vizionată a lui Bernhard Keil?
- Untitled (D2WVNK), cu 100 vizualizări sau 33% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 3.
Câte vizite primește Bernhard Keil pe AllPaintingsStore.com?
- 600 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina artistului, 200 pe tablouri)
Există un stil al lui Bernhard Keil pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Culori discrete (Saturație culoare): 100% din vizite față de 28% din catalog.