Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.784opere de artă 53.423artişti 5.406muzee 32limbi

Carl Spitzweg Tablouri populare și date privind vizitele

1808 – 1885

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Carl Spitzweg de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Carl Spitzweg: cifrele care contează

Cel Sărutător este pictura cea mai vizionată a lui Carl Spitzweg: 2.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 21% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Lui Poetul Sărace și The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg. În total 9.600 vizite: 1.100 la pagina artistului și 8.500 la picturi. În creștere cu 185% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 4.400 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (68%), telefoane mobile (26%) și tablete (6%). Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) este stilul preferat: 92% din vizite, 38% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Carl Spitzweg după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Carl Spitzweg pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Cel Sărutător 1 Cel Sărutător, 1839 2.000 vizualizări · 20,6%
  2. Lui Poetul Sărace 2 Lui Poetul Sărace, 1839 2.000 vizualizări · 20,6%
  3. The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg 3 The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg, 2026 1.700 vizualizări · 17,5%
  4. The Poor Poet 4 The Poor Poet, 1837 700 vizualizări · 7,2%
  5. The bookworm 5 The bookworm, 1850 600 vizualizări · 6,2%
  6. Iubitul cactusului 6 Iubitul cactusului, 1855 600 vizualizări · 6,2%
  7. La Șură II 7 La Șură II, 1855 400 vizualizări · 4,1%
  8. Serenade (Midnight Violin on the Ladder) 8 Serenade (Midnight Violin on the Ladder), 1850 300 vizualizări · 3,1%
  9. The Alchemist 9 The Alchemist, 1860 200 vizualizări · 2,1%
  10. Study for The Poor Poet 10 Study for The Poor Poet, 1837 200 vizualizări · 2,1%

Care este traficul lunar al paginii Carl Spitzweg?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100100
Iul 20266003.800
Aug 202601.300
Sep 20264003.300

Care este traficul lunar pentru picturile lui Carl Spitzweg?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Carl Spitzweg lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cel Sărutător0000000001.100500400
The Poor Poet00000000100300100200
The Poor Poet000000000000
The Alchemist00000000020000
La Șură II0000000003000100
Lui Poetul Sărace000000000300400600
The Angler00000000000100
Iubitul cactusului0000000003000200
The bookworm000000000200200100
In the Alpine High Valley (…000000000000

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Carl Spitzweg?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare6.50067,7%
telefoane mobile2.50026,0%
tablete6006,2%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Carl Spitzweg?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Japoneză60037,5%
Franceză20012,5%
Italiană20012,5%
Rusă20012,5%
Bulgară1006,2%
Koreană1006,2%
Suedeză1006,2%
Ucraineană1006,2%

Care sunt vizitele zilnice la Carl Spitzweg și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct300
Mar 6 Oct500
Mie 7 Oct400
Joi 8 Oct200
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct100
Vin 16 Oct400
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct1.700
Lun 19 Oct400
Mar 20 Oct600
Mie 21 Oct (previzualizare)600
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)700
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)1.400
Lun 26 Oct (previzualizare)500
Mar 27 Oct (previzualizare)800
Mie 28 Oct (previzualizare)600
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)800
Sâm 31 Oct (previzualizare)500
Dum 1 Noi (previzualizare)1.600
Lun 2 Noi (previzualizare)600
Mar 3 Noi (previzualizare)900
Mie 4 Noi (previzualizare)700
Joi 5 Noi (previzualizare)300
Vin 6 Noi (previzualizare)900
Sâm 7 Noi (previzualizare)500
Dum 8 Noi (previzualizare)1.800
Lun 9 Noi (previzualizare)600
Mar 10 Noi (previzualizare)1.000

Cereri de informații despre Carl Spitzweg

Care este pictură cea mai vizionată a lui Carl Spitzweg?

Cel Sărutător, cu 2.000 vizualizări sau 21% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Carl Spitzweg pe AllPaintingsStore.com?

9.600 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 8.500 pe tablouri)

Carl Spitzweg este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (68%), telefoane mobile (26%) și tablete (6%); dispozitive de navigare conduce cu 68%.

Există un stil al lui Carl Spitzweg pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 92% din vizite față de 38% din catalog.