Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Carleton Watkins de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Carleton Watkins: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Untitled (AQTDK7) mai des decât orice altă pictură a lui Carleton Watkins: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 18% din total. Urmează Untitled (AQTDM9) și Untitled (AQTDLV). Carleton Watkins a primit 3.400 vizualizări: 1.600 pe pagina artistului și 1.800 pentru picturi. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 2.300 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (97%) și telefoane mobile (3%). Preferința este clară: Lumină moderată (Luminanță) atrage 32% din vizite, deși reprezintă doar 18% din catalog.
Carleton Watkins: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Carleton Watkins cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Untitled (AQTDK7), 1883
400 vizualizări · 18,2%
-
2
Untitled (AQTDM9), 1883
200 vizualizări · 9,1%
-
3
Untitled (AQTDLV), 1883
200 vizualizări · 9,1%
-
4
Untitled (AQTDLF), 1883
200 vizualizări · 9,1%
-
5
Untitled (AQTDKT), 1883
200 vizualizări · 9,1%
-
6
Untitled (AQTDKH), 1883
100 vizualizări · 4,5%
-
7
Untitled (AQTDJP), 1883
100 vizualizări · 4,5%
-
8
Untitled (AQTDLM), 1883
100 vizualizări · 4,5%
-
9
Untitled (AQTDKF), 1883
100 vizualizări · 4,5%
-
10
Untitled (AQTDLP), 1883
100 vizualizări · 4,5%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Carleton Watkins în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 1.800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 1.000 | 0 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Carleton Watkins pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Carleton Watkins corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 2,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 18,0% | 31,8% |
| Echilibru luminos | 70,0% | 63,6% |
| Luminos | 10,0% | 4,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 34,0% | 45,5% |
| Culori discrete | 60,0% | 36,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 6,0% | 18,2% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 16,0% | 13,6% |
| Echilibrat | 78,0% | 68,2% |
| Vibrant | 6,0% | 18,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 9,1% |
| Nuanțe blânde | 10,0% | 13,6% |
| Echilibrat | 8,0% | 4,5% |
| Contrast accentuat | 16,0% | 27,3% |
| Contrast maxim | 60,0% | 45,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 4,5% |
| Unitate cromatică puternică | 70,0% | 77,3% |
| Paletă unitară | 6,0% | 18,2% |
Ce picturi ale lui Carleton Watkins au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cathedral Rock - Yo Semite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| [The Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDLT) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDJM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Rock, Columbia River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDM5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDHZ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDJR) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDJ7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQTDJ9) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Carleton Watkins?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Deschide cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.300 | 97,1% |
| telefoane mobile | 100 | 2,9% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Carleton Watkins?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 1.100 | 100,0% |
Câte vizite zilnice primește Carleton Watkins și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 100 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 300 |
| Sâm 31 Oct | 100 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 200 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 400 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 100 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 200 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 500 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 200 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 300 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 500 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 200 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 400 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre Carleton Watkins pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Carleton Watkins care are cele mai multe vizualizări?
- Untitled (AQTDK7): 400 vizualizări, 18% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Carleton Watkins?
- 3.400 vizite în ultimele douăsprezece luni, 1.600 pe pagina artistului și 1.800 pe picturi.
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Carleton Watkins?
- Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (97%) și telefoane mobile (3%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 97%.
Ce stil de pictură al lui Carleton Watkins atrage cumpărătorii?
- Picturi Lumină moderată (Luminanță): 32% din vizite, 18% din catalog.