Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Caroline Pelletier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Caroline Pelletier: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Caroline Pelletier pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Prăpastia Alpină Eterică: O Simfonie Texturată de Vârfuri Însorite și Flori Sălbatice: 2.800 vizualizări, reprezentând 19% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Ecouri Fragmentate ale Luminii Cinetice într-o Simfonie a Haosului Prismatic și Ecouri Fragmentate ale unei Epoci de Chihlimbar într-un Vis Geometric de Cobalt. Caroline Pelletier a generat în total 15.400 vizite, dintre care 1.000 pe pagina artistului și 14.400 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 6% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 11.800 vizite. Clienții navighează pe dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (21%) și tablete (1%). Clienții tind spre Contrast accentuat (Contrast): 60% din vizite, față de 24% din catalogul artistului.
Cele 10 picturi ale lui Caroline Pelletier pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Caroline Pelletier au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
Ce nivel de interes are Caroline Pelletier în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
200
11.600
Aug 2026
400
1.300
Sep 2026
400
1.400
Câte vizualizări au picturile lui Caroline Pelletier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Caroline Pelletier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Impactant
75,0%
42,0%
Dramatic
15,9%
30,8%
Serenitate
0,0%
19,6%
Jucăuș
6,8%
6,3%
Inspirațional
0,0%
1,4%
Minimalist
2,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tensiune și neliniște
61,4%
39,9%
Energic
25,0%
27,3%
Plin de bucurie
6,8%
26,6%
Melancolic
0,0%
2,1%
Dramatic
2,3%
0,7%
Speranță și lumină
0,0%
1,4%
Misterios
0,0%
1,4%
Impunător
2,3%
0,7%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
10,0%
2,7%
Umbră difuză
40,0%
32,7%
Lumină moderată
34,0%
60,0%
Echilibru luminos
14,0%
4,7%
Luminos
2,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
0,0%
0,7%
Culori discrete
4,0%
0,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,0%
8,0%
Culori clar saturate
66,0%
79,3%
Culoare intensă
14,0%
12,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe închise
69,6%
76,4%
Nuanțe pământii
13,0%
20,1%
Culori neutre
8,7%
1,4%
Natură
4,3%
1,4%
Obiectiv de răcoare
2,2%
0,0%
Culori metalice
2,2%
0,0%
Apus
0,0%
0,7%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
0,0%
0,0%
Echilibrat
18,0%
6,7%
Vibrant
82,0%
93,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
2,0%
0,7%
Nuanțe blânde
14,0%
4,7%
Echilibrat
12,0%
6,7%
Contrast accentuat
24,0%
60,0%
Contrast maxim
48,0%
28,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
56,0%
84,0%
Paletă de culori delicate mixate
28,0%
10,7%
Armonie echilibrată
12,0%
2,7%
Unitate cromatică puternică
4,0%
2,7%
Paletă unitară
0,0%
0,0%
Ce picturi ale lui Caroline Pelletier sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Ecouri Fragmentate ale Lumi…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1.900
100
300
Prăpastia Alpină Eterică: O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.700
600
300
Orizont Mosaic Radiant: O V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Calidoscop Cromatic al Bucu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fragmente de chihlimbar mon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Orizont Fragmentat de Umbre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Monolit Cromatic într-un Da…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Geometrie Nocturnă: O Viziu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Ecouri Efemere ale Bucuriei…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Simetrie Cromatică: O Simfo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Caroline Pelletier?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi datele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
11.900
77,3%
telefoane mobile
3.300
21,4%
tablete
200
1,3%
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Caroline Pelletier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
600
100,0%
Care sunt vizitele zilnice la Caroline Pelletier și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
Ziua
Vizite
Mar 22 Sep
0
Mie 23 Sep
200
Joi 24 Sep
300
Vin 25 Sep
300
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
300
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
100
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
100
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
100
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
200
Joi 8 Oct
200
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
200
Lun 12 Oct
200
Mar 13 Oct (previzualizare)
0
Mie 14 Oct (previzualizare)
200
Joi 15 Oct (previzualizare)
200
Vin 16 Oct (previzualizare)
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
200
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Caroline Pelletier: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Caroline Pelletier?
Prăpastia Alpină Eterică: O Simfonie Texturată de Vârfuri Însorite și Flori Sălbatice conduce cu 2.800 vizualizări (19% din totalul vizualizărilor lui Caroline Pelletier). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.
Ce nivel de interes există pentru Caroline Pelletier?
15.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.000 pe pagina artistului și 14.400 pe picturile individuale.
Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Caroline Pelletier?
Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (21%) și tablete (1%); dispozitive de navigare generează 77% din vizite.
Ce tip de pictură a lui Caroline Pelletier preferă cumpărătorii?
Contrast accentuat (Contrast): 60% din vizitele pentru 24% din catalog.