Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Caspar Netscher de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Caspar Netscher: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid A musical party mai des decât orice altă pictură a lui Caspar Netscher: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 16% din total. Urmează Portrait of Mary Stuart II și Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. Caspar Netscher a primit 3.100 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului și 2.000 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 200% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 1.900 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Preferința este clară: Întunecată (Luminanță) atrage 100% din vizite, deși reprezintă doar 76% din catalog.
Caspar Netscher: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Caspar Netscher cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Caspar Netscher în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
100
Iul 2026
700
1.200
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
200
Oct 2026
300
300
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Caspar Netscher pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Caspar Netscher corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
42,2%
27,8%
Luxuos
28,9%
22,2%
Clasic
11,1%
22,2%
Elegant
8,9%
22,2%
Romantic
4,4%
5,6%
Terțoase
2,2%
0,0%
Serenitate
2,2%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sobru
18,2%
33,3%
Dramatic
22,7%
16,7%
Liniștit
18,2%
5,6%
Romantic
18,2%
5,6%
Contemplativă
9,1%
11,1%
Impunător
9,1%
5,6%
Melancolic
0,0%
22,2%
Misterios
2,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
76,0%
100,0%
Umbră difuză
18,0%
0,0%
Lumină moderată
6,0%
0,0%
Echilibru luminos
0,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
38,0%
52,0%
Culori discrete
48,0%
40,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,0%
8,0%
Culori clar saturate
0,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
94,3%
100,0%
Monocrom
2,9%
0,0%
Culori neutre
2,9%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
84,0%
96,0%
Echilibrat
16,0%
4,0%
Vibrant
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
24,0%
32,0%
Nuanțe blânde
28,0%
32,0%
Echilibrat
6,0%
0,0%
Contrast accentuat
22,0%
24,0%
Contrast maxim
20,0%
12,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
2,0%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
18,0%
20,0%
Armonie echilibrată
4,0%
12,0%
Unitate cromatică puternică
50,0%
52,0%
Paletă unitară
26,0%
16,0%
Ce picturi ale lui Caspar Netscher au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Caspar Netscher?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Deschide cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
2.800
90,3%
telefoane mobile
300
9,7%
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Caspar Netscher?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Germană
100
50,0%
Italiană
100
50,0%
Câte vizite zilnice primește Caspar Netscher și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
200
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
100
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
100
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
100
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
200
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
100
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
100
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Despre Caspar Netscher pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Caspar Netscher care are cele mai multe vizualizări?
A musical party: 400 vizualizări, 16% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Caspar Netscher?
3.100 vizite în ultimele douăsprezece luni, 1.100 pe pagina artistului și 2.000 pe picturi.
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Caspar Netscher?
Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 90%.
Ce stil de pictură al lui Caspar Netscher atrage cumpărătorii?
Picturi Întunecată (Luminanță): 100% din vizite, 76% din catalog.