Clara PeetersTablouri populare și date privind vizitele
1587
–
1657
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Clara Peeters de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Clara Peeters: cifrele care contează
Still Life with Nuts, Candy and Flowers este pictura cea mai vizionată a lui Clara Peeters: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 16% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează A Vanitas Portrait Of A Lady și A Bouquet of Flowers. În total 4.400 vizite: 1.600 la pagina artistului și 2.800 la picturi. În scădere cu 88% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 3.400 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (95%) și telefoane mobile (5%). Armonie echilibrată (Armonie cromatică) este stilul preferat: 35% din vizite, 14% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Clara Peeters după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Clara Peeters pe care oamenii o deschid cel mai des.
Care este traficul lunar al paginii Clara Peeters?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
0
Iul 2026
1.300
2.100
Aug 2026
100
700
Sep 2026
100
0
Care este traficul lunar pentru picturile lui Clara Peeters?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Clara Peeters?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
60,0%
75,0%
Clasic
10,0%
10,0%
Serenitate
10,0%
10,0%
Liniște
10,0%
5,0%
Dramatic
10,0%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
50,0%
60,0%
Contemplativă
30,0%
20,0%
Misterios
10,0%
10,0%
Nostalgic
10,0%
10,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
69,4%
71,0%
Umbră difuză
24,5%
29,0%
Lumină moderată
2,0%
0,0%
Echilibru luminos
4,1%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
28,6%
32,3%
Culori discrete
49,0%
41,9%
Nuanțe echilibrate și lineare
12,2%
12,9%
Culori clar saturate
10,2%
12,9%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
83,7%
84,6%
Nuanțe închise
11,6%
15,4%
Culori neutre
4,7%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
55,1%
61,3%
Echilibrat
38,8%
38,7%
Vibrant
6,1%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
6,1%
19,4%
Nuanțe blânde
26,5%
6,5%
Echilibrat
14,3%
12,9%
Contrast accentuat
30,6%
35,5%
Contrast maxim
22,4%
25,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
8,2%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
4,1%
16,1%
Armonie echilibrată
14,3%
35,5%
Unitate cromatică puternică
57,1%
41,9%
Paletă unitară
16,3%
6,5%
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Clara Peeters lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Table with Orange, Olives a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Nuts, Candy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Bouquet of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
A Still Life of Lilies, Ros…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still-life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life with Flowers Sur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life Of Fish And Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Clara Peeters?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează tabelul
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
4.200
95,5%
telefoane mobile
200
4,5%
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Clara Peeters?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
Limbă
Vizite
Distribuie
Suedeză
500
38,5%
Engleză
400
30,8%
Spaniolă
200
15,4%
Germană
100
7,7%
Rusă
100
7,7%
Care sunt vizitele zilnice la Clara Peeters și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
100
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
100
Dum 4 Oct
200
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
100
Mie 7 Oct
400
Joi 8 Oct
400
Vin 9 Oct
2.000
Sâm 10 Oct
200
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
400
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
200
Joi 15 Oct
100
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
200
Joi 22 Oct (previzualizare)
200
Vin 23 Oct (previzualizare)
800
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
300
Joi 29 Oct (previzualizare)
300
Vin 30 Oct (previzualizare)
1.000
Sâm 31 Oct (previzualizare)
200
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
200
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
300
Joi 5 Noi (previzualizare)
300
Vin 6 Noi (previzualizare)
1.100
Cereri de informații despre Clara Peeters
Care este pictură cea mai vizionată a lui Clara Peeters?
Still Life with Nuts, Candy and Flowers, cu 500 vizualizări sau 16% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Clara Peeters pe AllPaintingsStore.com?
4.400 în ultimele douăsprezece luni (1.600 pe pagina artistului, 2.800 pe tablouri)
Clara Peeters este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (95%) și telefoane mobile (5%); dispozitive de navigare conduce cu 95%.
Există un stil al lui Clara Peeters pe care vizitatorii îl preferă?
Da, Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 35% din vizite față de 14% din catalog.