Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Constant Dutilleux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Constant Dutilleux: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Constant Dutilleux pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este PAYSAGE AVEC UNE MAISON: 200 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: LE PRE LARCHER EN FORET DE FONTAINEBLEAU și HETRAIE DANS LA FORET DE FONTAINEBLEAU. Constant Dutilleux a generat în total 800 vizite, dintre care 200 pe pagina artistului și 600 pe picturi individuale. Cererea s-a diminuat: vizitele au scăzut cu 100%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 500 vizite. Clienții tind spre Umbră difuză (Luminanță): 83% din vizite, față de 50% din catalogul artistului.
Cele 5 picturi ale lui Constant Dutilleux pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 5 picturi ale lui Constant Dutilleux au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
Ce nivel de interes are Constant Dutilleux în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Câte vizualizări au picturile lui Constant Dutilleux?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Constant Dutilleux?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 20,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 50,0% | 83,3% |
| Lumină moderată | 20,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 10,0% | 16,7% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 20,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 40,0% | 50,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,0% | 50,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 40,0% | 16,7% |
| Echilibrat | 60,0% | 83,3% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 10,0% | 16,7% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 16,7% |
| Contrast maxim | 70,0% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 100,0% | 100,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Ce picturi ale lui Constant Dutilleux sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PINS ET BOULEAUX FORET DE F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'ENFANT AU PAPILLON | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE AVEC UNE MAISON | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE PRE LARCHER EN FORET DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| SOUVENIR DE HOLLANDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HETRAIE DANS LA FORET DE FO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| PAYSAGE, ETUDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jeune garçon allongé dans l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| LE PORT DE DUNKERQUE, MAREE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Constant Dutilleux?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Franceză | 300 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Constant Dutilleux și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 300 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 500 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 600 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Constant Dutilleux: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Constant Dutilleux?
- PAYSAGE AVEC UNE MAISON conduce cu 200 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui Constant Dutilleux). Clasamentul de mai sus prezintă top 5.
Ce nivel de interes există pentru Constant Dutilleux?
- 800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 600 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Constant Dutilleux preferă cumpărătorii?
- Umbră difuză (Luminanță): 83% din vizitele pentru 50% din catalog.