Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Corita Kent de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Corita Kent: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid The juiciest tomato of all serigraph mai des decât orice altă pictură a lui Corita Kent: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 25% din total. Urmează Beatitudes și Things go better with. Corita Kent a primit 2.700 vizualizări: 900 pe pagina artistului și 1.800 pentru picturi. Momentul de impuls s-a încetinit: cu 62% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 1.600 vizite. Preferința este clară: Culori pastelate (Paletă de culori) atrage 56% din vizite, deși reprezintă doar 25% din catalog.
Corita Kent: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Corita Kent cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
The juiciest tomato of all serigraph
600 vizualizări · 25,0%
-
2
Beatitudes
500 vizualizări · 20,8%
-
3
Things go better with
300 vizualizări · 12,5%
-
4
Enriched bread
300 vizualizări · 12,5%
-
5
Original
100 vizualizări · 4,2%
-
6
No one walks waters
100 vizualizări · 4,2%
-
7
American flag
100 vizualizări · 4,2%
-
8
Come alive; tomorrow, the stars
100 vizualizări · 4,2%
-
9
Stop the Bombing
100 vizualizări · 4,2%
-
10
As Witness to the Light
100 vizualizări · 4,2%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Corita Kent în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 800 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Corita Kent pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Corita Kent corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 25,0% | 25,0% |
| Echilibru luminos | 46,4% | 41,7% |
| Luminos | 28,6% | 33,3% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 0,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 10,7% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,3% | 8,3% |
| Culori clar saturate | 53,6% | 75,0% |
| Culoare intensă | 21,4% | 16,7% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori pastelate | 25,0% | 55,6% |
| Nuanțe închise | 20,8% | 27,8% |
| Culori neutre | 25,0% | 5,6% |
| Apus | 8,3% | 5,6% |
| Călduroase | 8,3% | 5,6% |
| Nuanțe pământii | 8,3% | 0,0% |
| Culori metalice | 4,2% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 17,9% | 0,0% |
| Vibrant | 82,1% | 100,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,7% | 12,5% |
| Nuanțe blânde | 17,9% | 8,3% |
| Echilibrat | 3,6% | 25,0% |
| Contrast accentuat | 10,7% | 16,7% |
| Contrast maxim | 57,1% | 37,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 21,4% | 16,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 32,1% | 37,5% |
| Armonie echilibrată | 14,3% | 4,2% |
| Unitate cromatică puternică | 32,1% | 41,7% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Ce picturi ale lui Corita Kent au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X give a damn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Original | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Handle with care | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| For eleanor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No one walks waters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| As Witness to the Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Things go better with | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| American flag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wet and wild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stop the Bombing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Corita Kent?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Italiană | 500 | 100,0% |
Câte vizite zilnice primește Corita Kent și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 200 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 100 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 300 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 1.500 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 900 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 100 |
| Mie 14 Oct | 200 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 100 |
Despre Corita Kent pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Corita Kent care are cele mai multe vizualizări?
- The juiciest tomato of all serigraph: 600 vizualizări, 25% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Corita Kent?
- 2.700 vizite în ultimele douăsprezece luni, 900 pe pagina artistului și 1.800 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui Corita Kent atrage cumpărătorii?
- Picturi Culori pastelate (Paletă de culori): 56% din vizite, 25% din catalog.