Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Cornelis Schut de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Cornelis Schut: cifrele care contează
The Virgin and Child with Saints este pictura cea mai vizionată a lui Cornelis Schut: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 42% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează The Adoration Of The Magi și The Seven Liberal Arts. În total 1.300 vizite: 400 la pagina artistului și 900 la picturi. În creștere cu 300% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 800 vizite. Sacru (Ton emoțional) este stilul preferat: 100% din vizite, 33% din catalog.
Top 6 picturi ale lui Cornelis Schut după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Cornelis Schut pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
The Virgin and Child with Saints, 1600
500 vizualizări · 41,7%
-
2
The Adoration Of The Magi
200 vizualizări · 16,7%
-
3
The Seven Liberal Arts
200 vizualizări · 16,7%
-
4
The deposition
100 vizualizări · 8,3%
-
5
Angels Making Music
100 vizualizări · 8,3%
-
6
Schouburg I Plate E- Frans Snijders
100 vizualizări · 8,3%
Care este traficul lunar al paginii Cornelis Schut?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Cornelis Schut?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Cornelis Schut?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sacru | 33,3% | 100,0% |
| Dramatic | 33,3% | 0,0% |
| Tensiune și neliniște | 33,3% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 55,6% | 50,0% |
| Umbră difuză | 36,1% | 41,7% |
| Lumină moderată | 2,8% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 5,6% | 8,3% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 41,7% | 75,0% |
| Culori discrete | 38,9% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 13,9% | 25,0% |
| Culori clar saturate | 5,6% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 87,1% | 91,7% |
| Culori neutre | 6,5% | 8,3% |
| Nuanțe închise | 6,5% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 66,7% | 75,0% |
| Echilibrat | 27,8% | 25,0% |
| Vibrant | 5,6% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,3% | 8,3% |
| Nuanțe blânde | 38,9% | 50,0% |
| Echilibrat | 13,9% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 27,8% | 25,0% |
| Contrast maxim | 11,1% | 16,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,6% | 8,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 5,6% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 13,9% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 38,9% | 50,0% |
| Paletă unitară | 36,1% | 25,0% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Cornelis Schut lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rape of Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Conversion of St. William o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus, Ceres and Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna Surrounded by a Gar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The birth of the red rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The beheading of Saint Geor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The purification of the hol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Cornelis Schut?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Cornelis Schut și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Cornelis Schut
Care este pictură cea mai vizionată a lui Cornelis Schut?
- The Virgin and Child with Saints, cu 500 vizualizări sau 42% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 6.
Câte vizite primește Cornelis Schut pe AllPaintingsStore.com?
- 1.300 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina artistului, 900 pe tablouri)
Există un stil al lui Cornelis Schut pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Sacru (Ton emoțional): 100% din vizite față de 33% din catalog.