Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.759opere de artă 53.420artişti 5.406muzee 32limbi

Duccio Ce urmăresc cumpărătorii

1255 – 1319

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Duccio de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Duccio: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid Maestà (Madonna cu îngeri și sfinți) mai des decât orice altă pictură a lui Duccio: 2.900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 3% din total. Urmează Învierea lui Lazăr și Chemarile lui Petru și Andrei. Duccio a primit 85.900 vizualizări: 11.700 pe pagina artistului și 74.200 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 79% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 64.700 vizite. Navighează în Engleză (33%), Italiană (12%) și Spaniolă (10%). Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (86%), telefoane mobile (11%) și tablete (2%). Preferința este clară: Serenitate (Atmosferă) atrage 44% din vizite, deși reprezintă doar 28% din catalog.

Duccio: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui Duccio cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Maestà (Madonna cu îngeri și sfinți) 1 Maestà (Madonna cu îngeri și sfinți), 1308 2.900 vizualizări · 3,4%
  2. Învierea lui Lazăr 2 Învierea lui Lazăr, 1310 2.300 vizualizări · 2,7%
  3. Chemarile lui Petru și Andrei 3 Chemarile lui Petru și Andrei, 1308 2.000 vizualizări · 2,4%
  4. Ultima Cina 4 Ultima Cina, 1308 1.800 vizualizări · 2,1%
  5. Transfiguration 5 Transfiguration, 1308 1.800 vizualizări · 2,1%
  6. Madonna Rucellai 6 Madonna Rucellai, 1285 1.600 vizualizări · 1,9%
  7. Anunțarea 7 Anunțarea, 1308 1.400 vizualizări · 1,7%
  8. Crevole Madonna 8 Crevole Madonna 1.400 vizualizări · 1,7%
  9. Coborârea în Hell-ul Infernal 9 Coborârea în Hell-ul Infernal, 1308 1.300 vizualizări · 1,5%
  10. MaestÓ (în centrul panoului) 10 MaestÓ (în centrul panoului), 1311 1.200 vizualizări · 1,4%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui Duccio în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20262001.500
Iul 20264.60060.100
Aug 20262.5004.500
Sep 20264.4008.100

Cum evoluează vizualizările picturilor lui Duccio pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Duccio au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Maestà (Madonna cu îngeri ș…0000000008005000
MaestÓ (în centrul panoului)000000000600100400
Madona şi copilul cu Sfântu…0000000007000100
Christ Taking Leave of the…0000000007000100
Anunțarea000000000700400300
Madonna Rucellai0000000001.300200100
Născerea0000000008000200
Transfiguration000000000300200700
Slaughter of the Innocents0000000003001000
Madonna Rucellai00000000010000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Duccio?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare74.30086,5%
telefoane mobile9.70011,3%
tablete1.9002,2%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Duccio?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.40033,3%
Italiană50011,9%
Spaniolă4009,5%
Franceză3007,1%
Portugheză3007,1%
Poloneză2004,8%
Rusă2004,8%
Bulgară1002,4%
Greacă1002,4%
Ungară1002,4%

Câte vizite zilnice primește Duccio și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Dum 4 Oct1.000
Lun 5 Oct700
Mar 6 Oct500
Mie 7 Oct900
Joi 8 Oct1.800
Vin 9 Oct600
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct700
Lun 12 Oct1.600
Mar 13 Oct900
Mie 14 Oct2.000
Joi 15 Oct1.200
Vin 16 Oct500
Sâm 17 Oct600
Dum 18 Oct400
Lun 19 Oct1.500
Mar 20 Oct1.800
Mie 21 Oct1.300
Joi 22 Oct1.800
Vin 23 Oct1.500
Sâm 24 Oct600
Dum 25 Oct (previzualizare)1.000
Lun 26 Oct (previzualizare)1.700
Mar 27 Oct (previzualizare)1.500
Mie 28 Oct (previzualizare)1.900
Joi 29 Oct (previzualizare)2.200
Vin 30 Oct (previzualizare)1.200
Sâm 31 Oct (previzualizare)700
Dum 1 Noi (previzualizare)1.100
Lun 2 Noi (previzualizare)1.900
Mar 3 Noi (previzualizare)1.600
Mie 4 Noi (previzualizare)2.100
Joi 5 Noi (previzualizare)2.400
Vin 6 Noi (previzualizare)1.300
Sâm 7 Noi (previzualizare)800
Dum 8 Noi (previzualizare)1.100
Lun 9 Noi (previzualizare)2.100
Mar 10 Noi (previzualizare)1.700
Mie 11 Noi (previzualizare)2.300
Joi 12 Noi (previzualizare)2.600
Vin 13 Noi (previzualizare)1.400
Sâm 14 Noi (previzualizare)900

Despre Duccio pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui Duccio care are cele mai multe vizualizări?

Maestà (Madonna cu îngeri și sfinți): 2.900 vizualizări, 3% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui Duccio?

85.900 vizite în ultimele douăsprezece luni, 11.700 pe pagina artistului și 74.200 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Duccio?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (86%), telefoane mobile (11%) și tablete (2%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 86%.

În ce limbi citesc cumpărătorii despre Duccio?

În Engleză (33%), Italiană (12%) și Spaniolă (10%). Engleză: 33%.

Ce stil de pictură al lui Duccio atrage cumpărătorii?

Picturi Serenitate (Atmosferă): 44% din vizite, 28% din catalog.