Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Élise Muller de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Élise Muller: cifrele care contează
Fragmente cromatice în mișcare: Un studiu singular al spontaneității structurate și al luminii este pictura cea mai vizionată a lui Élise Muller: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 60% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Prismatic Echoes: A Meditative Sequence of Floral Silhouettes and Organic Botanical Forms și Iterații cromatice ale unei priviri iconice. În total 800 vizite: 300 la pagina artistului și 500 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 400 vizite. Culori neutre (Paletă de culori) este stilul preferat: 80% din vizite, 25% din catalog.
Top 3 picturi ale lui Élise Muller după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Élise Muller pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Fragmente cromatice în mișcare: Un studiu singular al spontaneității structurate și al luminii, 2026
300 vizualizări · 60,0%
-
2
Prismatic Echoes: A Meditative Sequence of Floral Silhouettes and Organic Botanical Forms, 2026
100 vizualizări · 20,0%
-
3
Iterații cromatice ale unei priviri iconice, 2026
100 vizualizări · 20,0%
Care este traficul lunar al paginii Élise Muller?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Élise Muller?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Élise Muller?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Impactant | 62,5% | 100,0% |
| Liniște | 12,5% | 0,0% |
| Dramatic | 12,5% | 0,0% |
| Serenitate | 12,5% | 0,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Energic | 75,0% | 100,0% |
| Nostalgic | 12,5% | 0,0% |
| Tranchil | 12,5% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 5,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 25,0% | 20,0% |
| Echilibru luminos | 35,0% | 80,0% |
| Luminos | 35,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 5,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 20,0% | 20,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,0% | 60,0% |
| Culori clar saturate | 45,0% | 20,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 25,0% | 80,0% |
| Nuanțe pământii | 30,0% | 20,0% |
| Culori pastelate | 20,0% | 0,0% |
| Nuanțe închise | 15,0% | 0,0% |
| Călduroase | 10,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 45,0% | 80,0% |
| Vibrant | 55,0% | 20,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 90,0% | 100,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 100,0% | 100,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 0,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Élise Muller lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fragmente cromatice în mișc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Gesturi cromatice într-o mi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iterații cromatice ale unei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ecouri Cromatice Fragmentat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grilaj Neon de Icone Las Ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prismatic Echoes: A Meditat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Chromatic Sovereignty: A Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nocturnă Cromatică: O Grilă… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prismatic Resonance: A Sing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prismatic Echoes of Introsp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Élise Muller?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 100 | 50,0% |
| Franceză | 100 | 50,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Élise Muller și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 100 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Élise Muller
Care este pictură cea mai vizionată a lui Élise Muller?
- Fragmente cromatice în mișcare: Un studiu singular al spontaneității structurate și al luminii, cu 300 vizualizări sau 60% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 3.
Câte vizite primește Élise Muller pe AllPaintingsStore.com?
- 800 în ultimele douăsprezece luni (300 pe pagina artistului, 500 pe tablouri)
Există un stil al lui Élise Muller pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Culori neutre (Paletă de culori): 80% din vizite față de 25% din catalog.