Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Elizabeth Siddal de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Elizabeth Siddal: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Elizabeth Siddal pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Lady Affixing Pennant to a Knight’s Spear: 300 vizualizări, reprezentând 38% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Lovers Listening to Music și Sir Patrick Spens. Elizabeth Siddal a generat în total 1.700 vizite, dintre care 1.000 pe pagina artistului și 700 pe picturi individuale. Luna de vârf: Iul 2026, cu 1.300 vizite. Clienții tind spre Monocromatic (Intensitatea culorii): 75% din vizite, față de 50% din catalogul artistului.
Cele 5 picturi ale lui Elizabeth Siddal pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 5 picturi ale lui Elizabeth Siddal au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
Ce nivel de interes are Elizabeth Siddal în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 800 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Câte vizualizări au picturile lui Elizabeth Siddal?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Elizabeth Siddal?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 25,0% | 37,5% |
| Umbră difuză | 25,0% | 12,5% |
| Lumină moderată | 12,5% | 12,5% |
| Echilibru luminos | 12,5% | 0,0% |
| Luminos | 25,0% | 37,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 37,5% | 37,5% |
| Culori discrete | 37,5% | 50,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,5% | 12,5% |
| Culori clar saturate | 12,5% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 50,0% | 60,0% |
| Nuanțe pământii | 33,3% | 40,0% |
| Nuanțe închise | 16,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 50,0% | 75,0% |
| Echilibrat | 50,0% | 25,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 37,5% | 50,0% |
| Nuanțe blânde | 25,0% | 12,5% |
| Echilibrat | 12,5% | 12,5% |
| Contrast accentuat | 12,5% | 0,0% |
| Contrast maxim | 12,5% | 25,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 12,5% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 50,0% | 75,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 0,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 37,5% | 25,0% |
Ce picturi ale lui Elizabeth Siddal sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Affixing Pennant to a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Clerk Saunders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Clare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Patrick Spens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRBS5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lovers Listening to Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRBS7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lady of Shalott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Elizabeth Siddal?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 300 | 42,9% |
| Engleză | 200 | 28,6% |
| Franceză | 200 | 28,6% |
Care sunt vizitele zilnice la Elizabeth Siddal și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
Elizabeth Siddal: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Elizabeth Siddal?
- Lady Affixing Pennant to a Knight’s Spear conduce cu 300 vizualizări (38% din totalul vizualizărilor lui Elizabeth Siddal). Clasamentul de mai sus prezintă top 5.
Ce nivel de interes există pentru Elizabeth Siddal?
- 1.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.000 pe pagina artistului și 700 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Elizabeth Siddal preferă cumpărătorii?
- Monocromatic (Intensitatea culorii): 75% din vizitele pentru 50% din catalog.