Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ernest Biéler de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ernest Biéler: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid The leaf gatherer mai des decât orice altă pictură a lui Ernest Biéler: 700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 10% din total. Urmează Accounts of the pasture or La Raclette și The Kid with sheep. Ernest Biéler a primit 9.300 vizualizări: 2.800 pe pagina artistului și 6.500 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 11% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 5.400 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (10%) și tablete (10%). Preferința este clară: Nuanțe închise (Paletă de culori) atrage 45% din vizite, deși reprezintă doar 33% din catalog.
Ernest Biéler: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Ernest Biéler cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
The leaf gatherer
700 vizualizări · 10,1%
-
2
Accounts of the pasture or La Raclette
600 vizualizări · 8,7%
-
3
The Kid with sheep
400 vizualizări · 5,8%
-
4
A beautiful Sunday at Savièze
300 vizualizări · 4,3%
-
5
View of St. Saphorin from the house of Montellier
200 vizualizări · 2,9%
-
6
Portrait of Jules Tissières
200 vizualizări · 2,9%
-
7
Girl with the æillet
200 vizualizări · 2,9%
-
8
Maiden with hat
200 vizualizări · 2,9%
-
9
The mysterious Water
200 vizualizări · 2,9%
-
10
Confidence in the shelter of the woods
200 vizualizări · 2,9%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Ernest Biéler în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 1.000 | 4.400 |
| Aug 2026 | 1.100 | 700 |
| Sep 2026 | 700 | 1.300 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Ernest Biéler pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Ernest Biéler corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,0% | 5,8% |
| Umbră difuză | 32,0% | 33,3% |
| Lumină moderată | 34,0% | 43,5% |
| Echilibru luminos | 22,0% | 11,6% |
| Luminos | 4,0% | 5,8% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 12,0% | 8,7% |
| Culori discrete | 16,0% | 11,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 36,0% | 40,6% |
| Culori clar saturate | 28,0% | 36,2% |
| Culoare intensă | 8,0% | 2,9% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe închise | 32,6% | 44,8% |
| Nuanțe pământii | 41,9% | 37,3% |
| Culori neutre | 18,6% | 10,4% |
| Culori pastelate | 7,0% | 4,5% |
| Călduroase | 0,0% | 3,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 16,0% | 8,7% |
| Echilibrat | 46,0% | 49,3% |
| Vibrant | 38,0% | 42,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 10,0% | 8,7% |
| Echilibrat | 2,0% | 2,9% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 18,8% |
| Contrast maxim | 64,0% | 69,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,0% | 8,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 15,9% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 7,2% |
| Unitate cromatică puternică | 48,0% | 59,4% |
| Paletă unitară | 22,0% | 8,7% |
Ce picturi ale lui Ernest Biéler au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts of the pasture or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| Portrait of Jules Tissières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Kid with sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Types de Savièse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maiden with hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Girl with the æillet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of St. Saphorin from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Confidence in the shelter o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Marie. Valais in the lace c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Red Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Ernest Biéler?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Deschide cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 7.500 | 80,6% |
| telefoane mobile | 900 | 9,7% |
| tablete | 900 | 9,7% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Ernest Biéler?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Rusă | 300 | 42,9% |
| Engleză | 200 | 28,6% |
| Spaniolă | 100 | 14,3% |
| Suedeză | 100 | 14,3% |
Câte vizite zilnice primește Ernest Biéler și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 100 |
| Sâm 26 Sep | 600 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 1.100 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 500 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 200 |
| Mar 13 Oct | 100 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre Ernest Biéler pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Ernest Biéler care are cele mai multe vizualizări?
- The leaf gatherer: 700 vizualizări, 10% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Ernest Biéler?
- 9.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 2.800 pe pagina artistului și 6.500 pe picturi.
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Ernest Biéler?
- Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (10%) și tablete (10%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 81%.
Ce stil de pictură al lui Ernest Biéler atrage cumpărătorii?
- Picturi Nuanțe închise (Paletă de culori): 45% din vizite, 33% din catalog.