Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
637.378opere de artă 50.752artişti 4.658muzee 32limbi

Ernest Lawson Tablouri populare și date privind vizitele

1873 – 1939

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ernest Lawson de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Ernest Lawson: cifrele care contează

Realization este pictura cea mai vizionată a lui Ernest Lawson: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 5% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează River Scene in Winter și High Bridge at Night, New York City. În total 9.000 vizite: 1.100 la pagina artistului și 7.900 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 7.200 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (98%) și telefoane mobile (2%). Tranchil (Ton emoțional) este stilul preferat: 100% din vizite, 60% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Ernest Lawson după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Ernest Lawson pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Realization 1 Realization 400 vizualizări · 5,0%
  2. River Scene in Winter 2 River Scene in Winter, 1899 300 vizualizări · 3,8%
  3. High Bridge at Night, New York City 3 High Bridge at Night, New York City, 1920 300 vizualizări · 3,8%
  4. The Bridge 4 The Bridge 300 vizualizări · 3,8%
  5. Red Roofs of Mosman 5 Red Roofs of Mosman 300 vizualizări · 3,8%
  6. Dunwoodie, Upper New York 6 Dunwoodie, Upper New York, 1910 200 vizualizări · 2,5%
  7. End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York 7 End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York 200 vizualizări · 2,5%
  8. The Harlem River from High Bridge 8 The Harlem River from High Bridge, 1894 200 vizualizări · 2,5%
  9. Spuyten Duyvil Creek 9 Spuyten Duyvil Creek, 1914 200 vizualizări · 2,5%
  10. Wet Night, Gramercy Park 10 Wet Night, Gramercy Park 200 vizualizări · 2,5%

Care este traficul lunar al paginii Ernest Lawson?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260400
Iul 20265006.700
Aug 2026100600
Sep 2026500200

Care este traficul lunar pentru picturile lui Ernest Lawson?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Ernest Lawson lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Washington Bridge, Harlem R…000000000000
Harlem Valley, Winter000000000000
The Garden Umbrella00000000010000
New England Birches000000000000
Conneticut River Scene000000000000
Dunwoodie, Upper New York00000000020000
Harlem River000000000000
Approaching Storm000000000000
River Landscape000000000000
River Scene in Winter0000000010020000

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Ernest Lawson?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare8.80097,8%
telefoane mobile2002,2%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Ernest Lawson?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Spaniolă300100,0%

Care sunt vizitele zilnice la Ernest Lawson și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep300
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct (previzualizare)200
Dum 18 Oct (previzualizare)200
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)100
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)100
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)100
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0

Cereri de informații despre Ernest Lawson

Care este pictură cea mai vizionată a lui Ernest Lawson?

Realization, cu 400 vizualizări sau 5% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Ernest Lawson pe AllPaintingsStore.com?

9.000 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 7.900 pe tablouri)

Ernest Lawson este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (98%) și telefoane mobile (2%); dispozitive de navigare conduce cu 98%.

Există un stil al lui Ernest Lawson pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Tranchil (Ton emoțional): 100% din vizite față de 60% din catalog.